Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki az akinek nincsenek barátai...

Ki az akinek nincsenek barátai? és kinek van szüksége arra hogy kiírja magából a bánatát?

Figyelt kérdés
ha tizenéves korosztályba tartozol írj és beszélgessünk :(
2017. júl. 31. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Kicsúsztam a korosztálybol... 23L
2017. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha valami baj van írj és segítek. 19/L
2017. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Nyugodtan írj

15/L

2017. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1

írj:) bár 16 évesen nem hiszem hogy tudok segíteni egy 23 évesnek mert valószínüleg más fajta problémáink vannak

írjatok

2017. júl. 31. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem például nincsenek barátaim.Amit leginkább annak tudok be hogy a körülöttem lévő emberek túl egyszerűek,kicsinyesek.Bár ez általában nem szokott zavarni mert eléggé introvertált vagyok ezért szeretek egyedül lenni de azért magányosnak lenni nem .

18/f

2017. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Barátaim ugyan vannak csak magammal nem vagyok megelégedve. Hát igazából a legfőbb problémám h van túlsúlyom. És nem én nem az a tipikus ember aki nincs semmi csak mondja. Nem én tényleg túlsúlyps vagyok.

179cm és 81-82kg. Le szeretnék fogyni. A második problémám a fogaim. Nagyon nagy a rés köztük és lehet h lesz fogszabályzóm.

De olyan átlátszó. Na és a hajamat szeretném megnöveszteni úgy olyan hátam közepéig érőre. Na most h leírtam kaphatok bíztatásokat?

2017. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kedves 6os

van pár telt ismerősöm. van olyan aki csúnyácska és van olyan akit kifejezetten szépnek találok.

akit csúnyának gondolok sosem mosolyog, mindig mogorva fejet vág és bunkó, lekezelő stílusa van


akit szépnek találok, lehet hogy L-es ruhákat hord, de kedves, mosolygós, segítőkész és ezért szimpatikus

ezzel azt akarom üzenni, hogy ha mosolyogsz, általában kedves vagy akkor nem nagyon számít a túlsúly:)

azért írtam hogy "nem nagyon" mert valamennyire mégis számít. az egészseéged miatt.de ehhez a témához már nem tudok hozzászólni mert nem vagyok benne annyira jártas


fogaidról annyit, hogy lesz fogszabid és ezzel meg is lesz oldva a probléma:) kpzeld nekem most van másodjára fogszabim:) de nem átlátszó


amúgy én is növesztem a hajam, most jelenleg mellig ér éppenhogy

amit próbálok vele csinálni: kevesebbszer mosom, nem teszem ki hőnek

esetleg kipróbálhatnád a ricinusolajat mint pakolást

én inkább csak szempillára használom, ott teszi a dolgát

2017. júl. 31. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:
valaki nekem is meghallgathatná a fájásomat F/23
2017. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Értem én hogy mire gondolsz csak én nem nagyon értem jól magam a bőrömben. Szimplán csak ezért. De azért köszi
2017. aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!