Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért nem fogad...

Szerintetek miért nem fogad el tőlem ruhákat, amik nincsenek elhasználva, teljesen leélve?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm, és bármivel próbálkozom, hogy odaadjam neki, ha olyan cuccom van, ami nagy lett rám, ő rá meg pont jó lenne, sose fogadja el, de emelett nekem mindig ad valamit, és tök jól esik, mindig tök jó cuccokat kapok tőle, viszonzásként egyből rá gondolok amint van valamim, de mindig valami kifogással nem fogadja el...

De az újakat megveszi magának, tehát elmegy bevásárol, de ha lenne egy tök jó pulcsim, vagy pólóm, vagy szoknyám, nem fogadja el, egy másik barátnőmmel állandóan cserélgetünk, így sosem ununk a ruháinkra rá.

Mit gondoltok?


2017. júl. 31. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki ruháját nem veszem föl. Ne vedd magadra, van, aki egyszerűen nem szereti a használt ruhát
2017. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen lehetséges, én személy szerint imádom, sokszor kapok nagyon jó minőségű ruhákat anyukám tesójától, mondta ő is kapja, kb ilyen dolce gabbana , warp zone , estélyik, szoknyák, gyönyörű csinos pólók, rövid nacik, egybe ruhák , imádom ... és sokszor tényleg zsákba hozza, annyit hoz, ilyenkor van az, hogy jöhet barátnő, és lehet próbálgatni kinek mi áll jól, mi tetszik, és otthon kimossák, ahogy én is, és eldobjuk ami olyan, de volt rá példa hogy még a cimke sem volt leszedve.

Én imádom ha kapok, de előfordulhat, hogy finnyás az ilyenre és emiatt. De nem fehérneműkről van szó, azt én sem veszem fel más után.

2017. júl. 31. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
azt gondolom hogy ez nem a felnőtt párkapcsolatok kategóriába való kérdés.
2017. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is, de fogalmam sem volt, melyik az erre való topic, remélem majd átteszik :D
2017. júl. 31. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy más a stílusa és nem tetszik?
2017. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Éncsak akkor csinálom ezt,ha azt gondolom nem szívesen adják,vagy ha nagyon nem tetszik a ruha.Figyelted már az ő stílusát?Lehet neki egész más ízlése van,mint neked csak nem szeretne megbántani,és inkább kifogásokat keres.
2017. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen előfordulhat ez is, de próbálok kedvére választani, néha elkanyarodok, ez pedig azért van, mert képes csak feketét hordani, mondjuk fehér cipővel, ilyenkor néha bevetek egy vajszínűt, vagy valami világos szürke pólót pl, de nem fogadja el, lehet mert nem fekete, de néha olyan jó lenne másba is látni :( .
2017. júl. 31. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!