Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam meg haveromnak...

Hogyan mondjam meg haveromnak hogy nagyon megváltozott és rossz irányba?

Figyelt kérdés

Tehát őt a legjobb barátomnak tekintem mivel eddig úgy éreztem hogy hasonlítunk, egyezik sok mindenbe a véleményünk. Mostanában elkezdett eléggé megváltozni és negatív irányba (szerintem). Egyfolytában kirak snapchaten mystoryba másokat hogy zokni szandál, meg hogy hamisított Adidas.. Úgy mintha ő valami hatalmas nagy luxusban élne pedig nagyon nem. Nem értem mitől lett ennyire fellengzős. Meg az ilyen kiírásai közösségi oldalakon is eléggé beképzelt jellegű. Félek hogy ő is egy tömeg srác mint a mostani sok "srác"... Szerintetek hogyan mondjam meg neki hogy egy beképzelt srác lett belőle?


14/F


2017. aug. 1. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

"Figyelj haver,kezdesz elég beképzelt lenni.Tömegre hajtasz?"

Fiúk vagytok,simán lehetsz vele durva.El kéne tudnia viselni.

2017. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ja, ami a szivemen a számon ember vagyok, csak hát mégiscsak barátom, nem a szomszéd Pista.
2017. aug. 1. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj haver, nagyon megváltoztál és rossz irányba. Nem értem mitől lettél ilyen fellengzős, kezdesz átmenni beképzelt tömegsrácba. Gondolkozz el ezen.


Kb. így.

2017. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bihar Valatonon ***** válasza:
" Egyre nagyobb f...sz leszel, vegyél vissza " ....csak lényegre törően :)
2017. aug. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!