Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért olyan szégyellni való,...

Miért olyan szégyellni való, ha valaki nem szeret bulizni?

Figyelt kérdés
Soha nem szerettem eljárni diszkóba meg ilyesmi helyekre. Máshogy szórakozom, szeretem a házi bulikat, a grill partikat és igenis szeretek hétvégén otthon pihenni és kialudni magam. Nem vagyok amúgy öreg (27), de ez a világ sosem vonzott. Ezért ha beülünk valahova oda elmegyek de ha tovább akarnak menni akkor inkább hazamegyek. Emiatt állandóan magyarázkodásra szorulok (amire nem vagyok hajlandó, ezért azt mondom h nincs kedvem és lezárom a témát.). Én részemről úgy érzem, h ez teljesen elfogadható de sokan nem képesek rá. Miért ciki nem bulizni járni? Miért várják el h magyarázatot adj? Miért van az, h ha azt mondok nincs kedvem akkor kb lesajnálnak? Én sem győzködök senkit, h menjen már haza. Miért nem elfogadott az, h utálok diszkóba menni?
2017. aug. 5. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Én is utálok és még sokan vannak így.
2017. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a bulikat ezért nem is megyek haverokkal szoktunk grillezni meg ilyenek alkoholt nem.iszok mert minden hova kocsival megyek . Mivel mániám az autóm így a baráti társaságom is ilyen és hasonló autó mániás borult elmével rendelkezik . Nekünk az a buli , ha egy autós találkozóra el megyünk csapatosan kocsikat le mossuk , szépítjük és díjakat hozunk el a találkozókról .

Sokan hülyének néznek miatta , de ez van nekem ez nem hobbi hanem az életem , nap mint nap e-miatt kelek fel és megyek dolgozni , hogy tudjam miből alakítani az így is szép díj nyertes kocsimat .

Amit mások el buliznak én azt inkább a kocsimra költöm ezen legalább meg is látszik :D

19/F

2017. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miert kene magyarazkodnod.... szerintwm senki nem kivancsi ra, es nincs is ezen mit magyarazni....

Te nem szereted a discot nem mesz, mas szereti azok mennek es pont....

2017. aug. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Egyszerűen azért, mert az emberek szeretik kategorizálgatni a dolgokat, többek közt az embereket. Van egy csoport, akikbe a bulizós emberek tartoznak, és ott vagy te, aki ebbe a csoportba nem tartozik bele. A poén ott kezdődik, hogy a bulizós emberek csoportjában lévő emberek téged bele akarnak valamilyen furcsa ok miatt kényszeríteni a saját csoportjukba. Mivel ennek te teljesen természetesen ellenállsz, és ez feszültséget okoz a csoportbeli emberekben. Vagy az jön ezután, hogy elküldenek a jó büdös francba, vagy elkezdenek szekálni miatta. Persze ott van az a 0,0000001% épeszű ember, aki elfogadja, hogy te nem vagy olyan és békén hagy.
2017. aug. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is mindig így voltam, nem szeretem az esztelen ricsajt, a töménytelen cigifüstöt (mert régebben még az is volt!) és kiábrándító, hogy a bulihelyeken - kis túlzással, de kb. 14 év az átlag életkor. Ilyen közegben én már 19 évesen sem éreztem jól magam. Sokan az egyéjszakás kaland miatt mennek, hát ők menjenek. És azt is teljesen megértem, ha nem vágysz arra, hogy az ismerőseiden kívül még másik 500 tök ismeretlen emberrel kelljen együtt tolonganod meg összedörgölőznöd egy fülledt helyen. Sokkal többet ér egy tartalmas beszélgetés vagy egy óra kellemes sport. De ezt nekem sem értették meg soha az ismerősök, és kissé ferde szemmel méregettek időnként, lehet azt gondolták, őket utasítom vissza és nem a programot. Ha van rá mód, akkor hasonló szemléletű barátokat kell szerezni, akik nem akarják rád erőltetni a bulizást, és megértenek, és nem csodabogárnak néznek. Egyet megígérhetek: ha egyszer majd gyereked lesz, akkor már senki nem fog hülyének nézni azért, amiért nem akarsz minden hétvégén bulizni menni. :)
2017. aug. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!