Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen a "legjobb barátnőm"?

Miért ilyen a "legjobb barátnőm"?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és az lb-m is 15 , osztálytársak voltunk ballagasig, szeptembertől csak evfolyamtarsak leszünk...

én egy lazább típus vagyok, ő pedig elegánsabban öltözködik

Én perverzebb is vagyok ő pedig egyáltalán nem

Nekem a baráti korom is nagyobb tehát több barátom van , fiuk is lányok is...

és amikor pl egy fiú haveromrol van szó akkor mimdig húzza a száját tereli a témát , nem bírja elviselni hogy több fiú barátom is van

Van vagyis volt egy helyes osztálytársunk akivel mind ketten joba voltunk de engem jobban csip, régebben volt hogy majdnem összejöttunk de inkább hanyagoltam a kapcsolatot a barátnőm miatt mert nem akartam hogy megint kezdje a duzzogast és a flegmasagot

Aztán kiderült hogy a fiú újra osztálytársam lesz és elmondtam a barátnőmnek , a válasza ennyi volt : "az jó" ... ilyen flegma stílusban.. miután ez a beszélgetés lezajlott kérdeztem hogy" akkor megyünk Annaval holnap moziba" ... kitalálta hogy Velencére megy... mondtam neki oké akk hagyjuk

Aztán én elmentem annaval és láttuk hogy a barátnőm kirakott egy képet snapre amin ott van, hogy Budaörs... tehát tényleg nagyon elment velencere... aztán oda irtam hogy "Velence" és arra azt írta hogy "mégse mentünk meleg volt"

...

szóval hazugságokat is kitalal....

de amúgy meg suliban is mindig jól kijottunk, tudjuk mimdig hogy min röhög a másik... meg mindent elmondok neki de szerintem ő nem mond el mindent nekem...

Szóval egy fiú miatt akivel csak baráti viszonyba vagyok képes ekkora ügyet csinálni.. és meg csak nem is mondtam el neki hogy a fiú miattam sírt osztálykiránduláson amikor o is ott volt (hosszú miért)...

Most úgy érzem hogy jobban örülök hogy mégsem vele fogok egy osztályba jarni... már zavar hogy ennyire féltékeny

Ez ellen mit tehetnek?

Bocsánat hogy ilyen szedett vetett az egesz sztori...



2017. aug. 7. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Generacios problema. Az osszes tinilany agyilag 0.
2017. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

OFF: "Kedves" 1. Válaszoló. Aki ennyiből, 2 lány gyerekes viselkedéséből azt hiszi , hogy képes meghatározni több százezer(/millió) embert és ennyiből általánosít az tényleg agyilag 0.


ON: kérdező! Ez rég nem igaz barátság, az nem ennyin múlna. Hagyd a francba és foglalkozz a többi barátoddal. Úgy tűnik ez a barátság elég egyoldalú, s mivel ő nem akar változtatni/változni így nem éri meg fenttartani egy megjátszott kapcsolatot.

2017. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2017. aug. 7. 23:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Két lehetőséget látok: A barátnőd vagy rád féltékeny, vagy a fiúra, lehet, hogy tetszik neki, vagy több...

Ő egy félénkebb lány, és irigy rád, mert te lazább vagy, ráadásul ő odavan azért a srácért, akinek te tetszel jobban, de te csak barátként(?) nézel rá... De lehet ,hogy csak az a baja, hogy nem ő tetszik jobban. Nem tudhatod.


Ha neked kell az a fiú ne a barátnőd érzéseivel foglalkozz! Ha meg nem kell, az nem jelenti azt, hogy a barátnőd össze fog jönni vele...


Tenni csak azt tudod, hogy választasz. Vagy pátyolgatod a bn lelkivilágát, vagy éled az életed, ha kell nélküle.

2017. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A fiú akiről szó volt nem tetszik a baratnomnek, más fiú tetszik neki de mégis ilyen féltékeny

Nekem viszon már évek óta tetszik szóval lehet ezt elmondom a fiúnak és nem fog érdekelni a barátnőm mert már nagyon unom az egészet

Köszönöm a választ :)):))

2017. aug. 7. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!