Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gólyatábor? Többi lent

Gólyatábor? Többi lent

Figyelt kérdés

Oké, először is mesélek:D

15 éves vagyok, lány, visszahúzódó típus, általában a háttérben szeretek lenni.

Na hát holnao gólyatábor és nem ismerek onnan senkitse.

És nagyon félek:( hogy nem lesznek barátaim, vagy hogy észre se fognak venni. Nehezen barátkozok.

Mit tanácsoltok?

(És aki már volt gólyatáborban annak milyen volt? Szívesen meghallgatom:333)

Am holnap lesz, 4 napos.



2017. aug. 9. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akármilyen nehéznek is tűnik, ne húzódj vissza, próbálj jó első benyomást tenni, mert az az egyik legfontosabb.

Nem tudom, hogy mennyire lesz kötött a program, de pl amikor mi először kaptunk 1 negyed óra-húsz perc szünetet, leültünk a szobába és elkezdtünk úgy beszélgetni, hogy mindenki feltesz egy kérdést, és így körben beszélgetünk.

Csak ilyen egyszerűbbeket, hogy ki mikor született, ki lesz koleszos, ki helyi, ki bejárós a környező településekről, ki milyen zenét szeret, stb.

És nem volt erőltetett a beszélgetés, habár eléggé megszeppentek voltunk először.

Én azt nagyon bánom, hogy anno nem tudtam magam elengedni, és honvágyam is volt valahogy, meg én is kicsit visszahúzódó vagyok, ezért nem beszéltem olyan sok emberrel, mert nem ismertem senkit.

Ezért mondom most neked, kérlek ne kövesd el az én hibámat, hogy elkezdesz stresszelni, (én nagyon durván rástresszeltem, konkrétan majdnem hazamentem a közepén) muszáj nyitottnak lenned!

2017. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gimis gólyatábor?

Nekünk volt még anno, nem történt semmi vészes. Ismerkedős játékok voltak, zenélgetés, ilyesmi. Meg sajnos semmi alkohol. Itt általában arra mennek a programok, hogy megtörjön a jég, és el tudjatok kezdeni egymással ismerkedni, haverkodni, szóval emiatt szerintem nem kell aggódnod szerintem

2017. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Gólyatábor az egyetemeken van. Ez szöcske vagy szecskatábor. Tanárok vannak fogalmi zavarban, te ne legyél!


Én azt javaslom, hogy olyat keress, mint amilyen te is vagy! Introvertáltat.

Ők valós erős barátságokat keresnek, mentesek a felszínességtől, érdekkapcsolatoktól.

Tehát ők azok, akik szintén háttérben vannak, egyedül.


A extrovertáltak pedig azok, akik nagydumások, szeretik, ha sok ember van körülöttük, de nem szeretik a komoly-elköteleződő barátságokat. Sokkal inkább a felszínességet és érdeket. Nameg hogy minél többet beszélhessenek minél több emberrel, akik pont olyanok, mint ők maguk 😃 Szóval őket nem ajánlom neked.


Ha nagyon a részletekbe akarsz menni: akkor az MBTI személyiségtípusokat ajánlom.

De szerintem elég lesz a 4 típusos DISC vagy vérmérsékleti is. Utóbbi egyrészt ezt az introvertált-extrovertált felosztást használja, és emellett a kapcsolat/teljesítményorientáltság szerint választja szét a tílusokat.

[link]

A DISC pedig ennek a mai formába öltöztetett változata. Az MBTI pedig már 16 típusra bont.

Vannak tesztek, amivel kiderítheted hova tartozol. Én a 16personalities-t ajánlom amúgy teszthez, sokat mehtudhatsz magadból. Igaz ez a legbonyolultabb felosztás, de.


A lényeg, hogy nincsenek tiszta típusok, te is keverék vagy valamilyen szinten, pl 70% intro - 30% extrovertált. Ezért lehet, hogy akár extrovertálttal is jó barátságot alakíthatsz ki, de nem ez az első számú lehetőséged.

2017. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig ilyenkor kell erőt venni magadon és ismerkedni másokkal. :) én is nehezen barátkoztam anno, de odamentem egy hasonlóan antiszociális kinézetű lányhoz és utána éveken keresztül jóban voltunk.
2017. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is rettegtem, pont olyan voltam, mint te. Erőt kell venned magadon, és legalább egy kicsit nyitottabbnak lenni. Tudom, hogy nehéz, nekem is az volt, de nem lehetetlen, meg tudod csinálni! :) Keress valaki olyat, aki szimpatikusnak látszik, pl nem baj, ha ő sem tűnik olyan nagyhangúnak, menj oda, mutatkozz be, kérdezd meg melyik osztályba fog járni, hova járt eddig, ilyesmi! :) Hajrá! És jó táborozást!
2017. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!