Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mennyire foglalkoz...

Szerintetek mennyire foglalkozzak azzal, hogy a barátnőm úgy érzem, hogy kihasznál?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok,ő is ennyi,gimiben voltunk osztálytársak,tehát egy 7 éves ismertség.

Miután elballagtunk ,tartottuk a kapcsolatot.


Több helyzet volt már,nekem pl szerelmi bánat,amikor nem állt mellettem igazán,úgy éreztem ,hogy fordított esetben én többet törődnék a másikkal,de mindenki más... Így volt ez,mikor boldog voltam,ő ennek nem tudott örülni úgymond,hanem inkább keveset akart találkozni... Szóval ilyesmi sérelmeim vannak ,amik megkérdőjelezik,hogy milyen barát is .



De a kérdésem,amiről szól : el szoktunk járni bulizni, jókat táncolunk,iszunk is mértékkel. Nem egy városban lakunk,és általában abba a városba megyünk el,ahol én lakok,így a buli előtti készülődés,iszogatás,nálam szokott lenni. Felesben vesszük az italt,és ha költség van ,mindig felezünk. DE viszont, mindössze egyszer voltam náluk ,amikor onnan indultunk bulizni.

Nem túl jó az anyagi helyzete és a családjának sem,amit én megértek . Nálunk szerencsére nem okoz gondot,ha buli alkalmával elmegy egy két ezer. Ebből is volt már nem egyetértés,mert a taxi kb 1000 ft lett volna a bulihoz,de ő inkább kitalálta,hogy nem fér bele a költségvetésébe ,és ment volna gyalog a sötét éjszakában. Én viszont úgy nem akartam,így nem volt buli . Persze ez egy másik városban lett volna, nem ahol én lakok...és a lényeg az,hogy most egy buli lesz,ahol énlakok,és hirtelen lett pénze menni rá,mert kérdeztem mit szólna ahhoz. Igazából itt az ami zavar,hogy már kezd sok lenni,hogy ő ilyen kényelmesen megoldja magának a bulit...de amikor arról lenne szó,hogy én szeretnék kikapcsolódni ,akkor vagy aznap mondja vissza valami kamu dumával,hogy beteg,vagy valami mindig van.



Azt nem tudom,miről szól ez a barátság . Mert lelkiekben nem érzem hogy mellettem állna,mégha úgy is tűnik...bulit meg mindig úgy intézi ,hogy nem érdekli ha aznap mondja vissza ,meg ez a kényelmessége,hogy nálunk van.



Mi a véleményetek? Őszintén kíváncsi vagyok.


2017. aug. 11. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Mi a probléma? Ha ő másik városban lakik, akkor miért lenne neki kényelmesebb ott bulizni, ahol te laksz?

És mi abban az anyagi kihasználás, ha felesben vesztek piát?

Azt meg ő dönti el, hogy akar e / tud e taxira költeni, nem tőled függ...

Őszintén szòlva nem jöttem rá a leírásodbòl, hogy konkrétan mi is a problémád a barátnőddel.

2017. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,a lényeg lemaradt .


Szóval az évek során,mikor buliról volt szó,vagy akár egy találkozóról,akkor nagyon sokazor csinálta azt,hogy aznap szólt ,hogy nem ér rá, beteg vagy vmi hasonló . Több eset volt,hogy ráért volna,mert máshová meg elment bulizni ,de azzal nem foglalkozott hogy velem mi lesz,mert én vele szerveztem a programot.

Az ő városában most is nyáron kettő kisebb fesztivál volt és lesz,és még csak meg sem említette,hogy mit szólnék hozzá.


De egyébként örülök,hogy írtál,mert más megvilágításba került a dolog,mert örüljek inkább,hogy helyben van,ez való igaz. :)


Igazából azt érzem,hogy nem vagyunk igaz varátok,én a lelkével is törődök,míg ő csak felületesen és ezért azt érzem hogy bulira jó vagyok neki.

2017. aug. 11. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Az emberi barátság kölcsönösségen alapuló kötelék.

Kölcsönösen támogatják egymást az emberek.

Kölcsönösen elfogadják egymást az emberek.

Kölcsönösen alkalmazkodnak egymáshoz.

Együtt örülnek! Együtt sírnak! És így tovább!

Ha nincs meg a kölcsönösség, akkor nem tartom bölcs dolognak, hogy ennyire ragaszkodsz ehhez az emberi kötelékhez. Én annyiban foglalkoznék a dologgal, hogy keresnék helyette egy olyan barátnőt, akire bármilyen helyzetben lehet számítani. Ennyi!

2017. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!