Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kamu barát? Vagy csak én...

Kamu barát? Vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akiről nem tudom kamu barát-e, vagy csak én nekem más a fogalmam a barátságról. Nevezzük mondjuk Fanninak. Mostanában minden összejött neki, (fiú, új barátok,tanulás) és én már szinte nem is tartozom az életéhez. Még tudnék is vele örülni de volt egy olyan korszak, amikor én voltam magaslaton, és neki volt nehezebb időszaka. Én vidítottam fel, segítettem neki a tanulásban, vittem arra a helyre ahol megismerte a mostani barátját. Most hogy én vagyok mély ponton (szakítás, családi problémák,kiközösítés) ő nem ilyen segítőkész. Nem mondom, hogy nincs itt nekem, mert az hazugság lenne, de mindig meg kell hallgatnom, hogy ő mennyire jó szívű, hogy ennyit foglalkozik velem (pedig csomószor mikor sírva felhívom, leteszi hogy most sorozatot néz stb.)Utóbbi időben ki is beszélt egy lánynak akivel mindketten jóban vagyunk, és a csaj elmondta hogy miket mondott rólam. Hogy mennyire nincs kedve már a mélabús hangulatomhoz, és annyira idegesítem. Ha valami miatt jogosan összevesztem vele, felhoztam ilyen helyzeteket, mindig megoldotta, hogy a végén mégis ő legyen a szent, és én érezzem magam hibásnak. Ha mégis találkozunk elmondja mennyi más dolgot csinálhatna,és a barátjáról való áradozást kell hallgatnom végig.

#szakítás ##siker
2017. aug. 17. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kamu barát. Manapság sajnos elég nehéz igaz barátot találni. Mindig csak a kibeszélés megy. Hidd el jobb sokszor egyedül lenni mint kamu barátokkal.

Tapasztalatból beszélek. Mikor nekem is kibeszélt mindenkit az én "barátnőm". Olyanokat akik ugyan úgy barátnői gondolom rólam miket mondhat. meg tudnék még mesélni a mai fantasztikus "barátnőkről".

2017. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Kamu barát. Én így külsősként úgy veszem, hogy a lány barátságok minimum 90%-a olyan, hogy kibeszélik egymást egymás háta mögött "jobbik esetben" csak az egyik fél, ezért is szeretek fiú lenni, mert azok az igazi barátságok szerintem, persze most jöhet a lepontozás, hogy nemi megkülönböztetés stb, de ez így van szerintem, természetesen vannak kivételek is.
2017. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Lányként mondom hogy teljesen igazad van utolsó. Ezért is jövök ki jobban a fiúkkal. Bár azért hozzáteszem, hogy fiúknál is hallottam már hasonló eseteket de ott talán kevesebb arányban fordul elő.

(Első voltam)

2017. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
áááá, végig se olvastam! ez kamu barátnő. ne aggódj, lesz még pár az életedben. én már nem is nevezek ki senkit legjobb barátnőnek, de még barátnak se hívom az emberek 99%-át. sajnos ilyenek manapság az emberek.
2017. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És az a szomorú, hogy sokan észre se veszik magukat. És a másikat tartják rossz barátnak miközben ő miattuk alakult ki. Sokat tapasztaltam ez ügyben. Valószínű most barátnőim szerint én egy hülye liba vagyok aki tavaly annyit bulizott velük mint talán senki most meg csak a barátjával akar találkozni. Meg hallottam már vissza, hogy ő nem enged el. Aztán közben maguknak köszönhetik, hogy ilyen lettem. De ahogy mondtam talán sose veszik észre..
2017. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!