Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másnak is eltűntek idővel a...

Másnak is eltűntek idővel a barátai? Már szinte félévente egyszer látom őket.

Figyelt kérdés

Minden barátom, barátnőm elköltözött, vagy elment tanulni más városokba. Kb. félévente egyszer tudok találkozni velük,eléggé hiányzik, hogy nem tudok felhívni senkit, ha esetleg bulizni, vagy csak beülni támad kedvem valahová..

Mások is így vannak ezzel? Mindenki éli idővel a saját életét?

24L



2013. ápr. 6. 20:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
Üdv a klubban, én is így jártam. Egy barátom van, aki alig ér rá, a többi barátság, vagy inkább haverság megszűnt azzal, hogy befejeztem a sulit. Most meg levelezős vagyok az egyetemen és így nem sok esélyem van barátságokat kialakítani, mert a csoporttársaimat is alig látom. Azt hiszem, megbántam, hogy nem nappalira mentem, de sajnos már csak erre volt lehetőségem.23L
2013. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is távoktatásos vagyok, így tényleg egy csónakban evezünk..
2013. ápr. 6. 20:05
 3/12 anonim válasza:

Barátnőimmel akkor bomlott fel a kapcsolatunk, amikor véget ért az iskola. Mindenki máshol lakik, egyetlen barátnőmmel tartom jobban a kapcsolatot, ő 10 km-re lakik tőlem, biciklivel nem távolság. Szoktunk persze talikat szervezni egymással, de már ez is egyre ritkábban fordul elő. Mindenki éli a saját életét, nekem párkapcsolatom, és munkám van, sajnos nem tudok úgy igazodni hozzájuk, mint eddig, de interneten és telefonon tartjuk a kapcsolatot. Hiányoznak a régi idők, de sajnos nem tudsz mit tenni ez ellen :(


25/N

2013. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

rengeteg barátom volt

de igazi barát

mindent megbeszéltünk, sajnos az élet úgy hozta h mindig elköltöztek munka v iskola miatt,most így középkorúan tök egyedül vagyok, a kutyáimmal és a macskámmal beszélgetek néha

2013. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vidéki egyetemre jártam, 1 lány maradt meg, de már őt sem láttam személyesen 5 éve!

Ha van családod a családosokkal lehet haverkodni, de alapvetően csak magadra, a társadra, gyerekedre, szüleidre támaszkodhatsz.

A nők különösen kegyetlenek, nem akarnak semmit csak saját férjet és gyereket, ha meg elválnak, akkor ide jönnek nyavalyogni.

2013. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
van párom, de hiányoznak a barátnők. a páromnak megvannak a barátai, így ha ő elmegy haverozni én otthon kuksolok, pedig szívesen csinálnék én is csajos estéket.
2013. ápr. 6. 20:13
 7/12 anonim válasza:
nekem akkor kezdtek eltűnni a barátaim, amikor egyetemre mentem, most már alig van barátnőm
2013. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Látom azért vagyunk ezzel a problémával páran..
2013. ápr. 6. 20:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Natessék, válaszolok, hogy Pigmalion is megoldotta a kérdést, erre átpakolják. Csajok, valaki modellt állna?
2013. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam is eltűntek, de nem tudom miért. Szerintem ez alkati kérdés is. Nem vagyok vmi spontán. Van egy ismerősöm, akinek rengeteg barátja van, szinte mindennap megy ide-oda. Számomra ez elképzelhetetlen.
2013. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!