Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ellenszenves a barátom...

Miért ellenszenves a barátom velem, mi a baja? 19/L

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném,hogy nagyon ronda vagyok külsőre. Túl sovány vagyok,hiàba eszem sokat,mert tényleg sokat eszek csak reggelire 3 db zsemle,2 pohár kakaó, de nem látszik meg rajtam. A bőröm kreolos mint apukámnak és a szemeimet is tőle örököltem. Az egyik szemem kék, a másik világos barna, amíg apának nagyon jól áll és sokaknak tetszik az enyém csúnya. 7dikes koromig a suliban csúfoltak, kutyànak neveztek ezért, mindenféle becenevet kitaláltak nekem, a lányok csúfoltak a külsőm miatt. Ez mellett a hajam is nagyon egynes és barna de nem szép így csak összefogva hordom. A ruhàzatom meg fiús, csak sportosabb ruhákat hordok járok teniszezni. Sose volt barátom, de nem is szeretnék, mert nem nekem való és félek a férfiaktól.


Egyetlen barátom van egy fiú aki két évvel idősebben nálam. Rajta kívűl senkim sincsen. Ő nagyon empatikus srác és megértő,kedves mindenkivel, barátságos,vicces és sokkal éretebb a koránál. Még nálam is, én nagyon gyereknek érzem magam. Ő komolyodott az évek alatt, csak akkor látom lazábbnak,oldotabbnak ha velem van. Kiskorom óta ismerem őt, de csak 11 évesen lettünk jóban. Akkor kezdtünk el beszélgetni, barátkozni. Ő jött oda hozzàm. Nem akarok barátot magamnak, de elkezdtem beszélni chaten egy fiúval aki meghívott egy kajálásra és moziba is. Mondtam neki,hogy mi lenne ha barátként találkoznànk inkàbb és nem lenne semmi több. Azt mondta persze, megérti ha én így döntöttem,nem erőlteti, de tényleg lehetnénk akkor barátok és megbeszéltük,hogy kedden találkozunk. Eddig csak camon és chaten beszéltünk. Úgy tűnt őt nem zavarja,hogy ronda vagyok és ismerkedhetünk úgy hogy nem lesz több köztünk max barátsàg. Én ezt elmondtam a fiú barátomnak amikor átmentem hozzá este, mert ő már albérletben lakik ( én még a szüleimnél) elmeséltem neki, mint mindent. Aztán azt mondta nagyon rossz ötlet és nem kéne idegenekkel találkoznom,mivan ha hátsó szándéka van a srácnak,lehet bántani fog, vagy megerőszakol,lehet egy beteg állat. Azthittem viccelődik aztán rám szólt, de nagyon durván,hogy nem nevetséges ne röhögjek és különben sem érti miért kell nekem rajta kívűl másokkal barátkozni aztán elküldött volna, de szakadt az eső, nagyon nagy vihar volt. Szóltam a szüleimnek,hogy nem megyek haza. A barátom mal egy ágyban aludtam, bőven elfértünk úgy,hogy nem értünk egymàshoz. Aztán az éjjel közepén arra kelek,hogy rázza a vállamat és azt kérdezi,hogy szeretem-e a fiút,kedvelem, akivel beszélek? Kértem,hogy aludjunk már,nagyon fáradt voltam. Erre ma reggel szószerint kidobott a lakásból,gyors megreggeliztünk néma csendben aztán mondta,hogy neki dolga van ma úgy hogy menjek most és kitolt az ajtón. Kérdeztem tőle,hogy mi a baj? Vagy miért ilyen ellenszenves velem? Azt mondta,hogy ő nem az csak most nem kér belőlem. :(

Mit rontottam el? Írtam neki telómon,hogy ha az a baj,hogy nàla aludtam akkor többet nem lesz ilyen, vagy ha más gond volt akkor mi? Mert nem szokott így viselkedni. Semmit nem reagál az üzenetemre. :(



2017. aug. 20. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátod enyhén szólva mintha féltékeny lenne arra a másik srácra. Nos ez alatt nem azt kell érteni,hogy azért féltékeny,mert szerelmes lenne beléd,hanem szerintem azért,mert fél,hogy elveszíti a társoságod. Ahogy te is említetted nem akarsz kapcsolatot csak mindössze barátságot így a barátodnak tuti átfutott az agyán,hogy elveszíthet. Mindenképp beszéljétek meg,de te önmagad döntsd el melyik barátság fontosabb a számodra.
2017. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A jelenlegi barátságom a legfontosabb. Azt a fiút nem ismerem még személyesen. A barátomnak sok haverja van akikkel találkozik. Úgy hogy nem féltékeny szerintem. Szerelemről tényleg szó sincsen, barátok vagyunk. De nem tudom mi rosszat tettem?
2017. aug. 20. 10:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Értelek értelek. Akkor valóban nem baráti féltékenységről van szó. Nem tettél/vagy mondtál esetleg olyat amit ő sértő módon vett fel? Vagy nem pletykál valaki a hátad mögött valamit rólad ami esetleg tévesen a barátod fülébe jutott??
2017. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért ilyen a barátod, mert szerelmes beléd.
2017. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Biztos, hogy olyan "ronda" vagy? Nem lehet, hogy a barátod, nem csak barátként kedvel és féltékeny?
2017. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, miért ez a féltékenykedes!

A barátod szerelmes beléd.

Ez van, tetszik, vagy nem.

Te eltudnál vele képzelni többet is?

2017. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!