Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs egy igaz baratom sem....

Nincs egy igaz baratom sem. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Van egy baratnom akivel mar ot eve legjobb baratok vagyunk de en ezt most mar nem erzem igy. A jelenlegi osztalyombol egy emberrel vagyok igazan joba, bar ugy erzem o nem igazan ugy all hozza a baratsagunkhoz mint en. Rajtuk kivul senki sincs.

Tudom hog en idegenekkel nem nagyon tudok beszelgetni, de probalkozom. Mindig azt erzem hogy untatom a masik felet es inkabb nem mondok semmit es hallgatom amit o mesel. Lehet ez a baj? De amugy meg itthon a legtobbszor egyfolytaban beszelek.

15L



2017. aug. 20. 00:08
 1/4 wick3d válasza:

Hello, en is hasonlo helyzetben vagyok, nincsen 1 baratom se, regebb voltak, de nem tartottam a kapcsolatot mivel akkar csak te en is ugy ereztem hogy folosleges vagyok,untatom oket es valojaban ha en nem hivtam oket, ok sem hivtak engem

inkabb bezarkoztam magamban

pacsi :D

2017. aug. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu, de ebből kilehet nőni/gyógyulni. De az is igaz hogy rettenetesen nehéz. Ez tőled függ csak h melyik irányba fog haladni, hogy mégjobban egyedül maradsz, vagy a páros egyedüllét vagy teljesen megváltozól.
2017. aug. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ÉN is Így vagyok ezzel. HA elmegyünk valahova a többiekkel én nem sokat beszélek és ezt meg is jegyzik , DE ha elkezdek valami vicces/érdekes történetet mondani , beleszólnak (!) vagy nem figyelnek rám (!), vagy nem fogják fel hogy vicces és érdekes volt amit mondtam... Nem tudtam mit tenni ez ellen... Ha összevesznek akkor jó vagyok hogy a sok ocsmárlódást(!) meghallgassam utána béke boldogság és én megint egyedül vagyok. Eddigi'barátnőimmel úgy alakult hogy ők találtak rám . Nem tudok barátkozni, nem tudok idegenek közelében beszélni, és sajnos féltékeny is vagyok a sok boldog barátságra :c . Ciki nem ciki , anyukámmal ( <3) megbeszéltem ezeket , elmondtam neki mindent ( a saját hibáimat is !) de ő kiállt mellettem és megmondta hogy nem én tehetek róla hogy ez van csak bátrabbnak kellene lennem . Kitartás :) benne az tartja a lelket hogy van családom akik szeretnek .
2017. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Dettó így vagyok.. engem hívnak a barátok sehova.. nem is írnak rám, csak akkor ha kell valami vagy ha depisek.. vagy épp részegek.. én meg már nem fogom őket keresni. Szinte mindig én kerestem őket. De aztán volt hogy abba is maradt a beszélgetés.. legjobb barátnőmmel meg össze vesztünk.. szóval.. hasonló cipőben járok.

15/L

2017. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!