Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy reagálnátok? (20on éves...

Hogy reagálnátok? (20on éves lányok)

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik, próbálom őt személyesen elkapni, tudom hova szoktak járni a barátnőivel bulizni, de szinte sosincs szerencsém. Az egyik barátnőjét ismerem így láttam meg őt egyszer és voltam olyan gyáva hogy nem mentem oda hozzá.

Főleg csajok véleménye érdekel, ha facebookon ráírnék így ismeretlenül, hogy reagálna? Titeket szoktak így megpróbálni felszedni? FŐleg idősebbek véleménye érdekel, tudom hogy a tiniknél már ez van előnyben a személyes kapcsolattal ellentétben...

Köszi előre is minden értelmes választ!



2017. aug. 20. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Előbb lehet, hogy célszerű bejelölni ismerősként és utána írni egy levelet, mert az Egyéb mappába teszi a levelet, ami ugye meg nem feltűnő, ha valaki olyan ír rá az emberre, aki nem is ismerőse.

Ez is egy nagyon jó lehetőség arra, hogy egy kapcsolatot elindítsál, aztán élőben legyen a folytatás.


Sok sikert előre is. :)

2017. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próba szerencse :)
2017. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaz, en 19 vagyok (ha igy jobb, koromhoz kepest erett) de szerintem bejelolheted nyugodtan, ha visszajelol irj ra, bar az mas tema h ugyan mit irnal neki, mert nem mindegy :) ha visszair es esetleg feljon h honnan ismered, batran ird le neki az igazat.

Csak ne legyel olyan taplo mint altalaban fb-on a sracok, mert szerintem egyik lany se szereti ha bena,kamu, elcsepelt dumakkal probaljak oket felszedni.

2017. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!