Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok ti hogy reagálnátok...

Lányok ti hogy reagálnátok egy fiú ismerősötök elmondná nektek hogy meleg?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akartam a sráctól semmit, akkor nem szólnék semmit. Lehet, hogy egy ideig "emészteni" kellene a dolgot, de az ő dolga, ugyanolyan ember marad.
2015. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, de nem foglalkoztatott a dolog. Nem lesz ettől se kevesebb se több. Mindenki úgy él ahogy akar vagy tud.
2015. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Velem ez már megtörtént.

Meglepődtem, pedig sejtettem már korábban is. Beszélgettünk róla és megkért, hogy azért ne reklámozzam, ha lehet. Ennyi, a kapcsolatunk nem változott.

2015. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meglepödnék de ugyanúgy néznék rá. Ettõl ugyanolyan ember :) semmivel se rosszabb
2015. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént, hát én azt mondtam neki, hogy az ő dolga. Mondjuk nem is akartam tőle semmit.
2015. ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

látjátok ez a baj: MEGLEPŐDTÖK.


miért lepődtök meg? itt van a kutya elásva! eleve feltételezitek, hogy _mindenki_ hetero? miért is? miért eleve úgy álltok mindenkihez, hogy nem lehet meleg? nagyon is lehet.


amikor új emberekkel ismerkedtek meg, ne gondoljátok, hogy hetero vagy meleg, mert bármi lehet, álljatok hozzá nyíltan. és akkor nem lesz meglepődés

2015. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 A meglepődés nem egy negatív dolog. Nincs semmi bajom a megegekkel, de mivel az élőlények "alapbeállítása" a hím-nőstény kapcsolat, így egyértelműen meglepődünk, ha kiderül, hogy az illető a saját neméhez vonzódik. Nem feltételezzük, hogy minden egyes ember hetero, tudjuk, hogy léteznek melegek és ha megismerünk egy új embert, összebarátkozunk, akkor nem kezdünk el azon filózni, hogy "hmmm, vajon ő most homo- vagy heteroszexuális?"

Ha mégis szóba kerül és az illető elmondja, hogy meleg, az igenis meglepő, leginkább azért, mert a szexuális beállítottság magánügy mindenki számára.

De ez nem rossz dolog, akkor lenne rossz, ha utána csak ezért megutálnánk a másikat.

2015. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én csak megöleltem, és azt mondtam neki, hogy "Köszönöm, hogy elmondtad." :) Valahol sejtettem amúgy, de nekem ezzel nincs problémám, nem oszt, nem szoroz. Nyilván más a helyzet, ha esetleg szerelmes vagy belé, mert akkor kicsit rosszul eshet, ha szembesülsz vele, hogy nincs esélyed :D
2015. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
BIZTOS NEM HINNÉ EL. Ugyanis meleg nem lehet..netán bisex !!
2015. ápr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!