Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim? 14/L

Miért nincsenek barátaim? 14/L

Figyelt kérdés

Eddig akikkel egész jóba lettem, velük egy idő után megszakadt a kapcsolat.

Volt, hogy egy akkori barátnőmmel "legjobb barátnők" voltunk, de egy akkori osztálytársunk valahogy belépett a mi kis körünkbe, és végül "befogadtuk" őt. Egy idő után elkezdtek kiközösíteni, suttogtak egymás fülébe előttem, nevetgéltek, mindent csak egymással beszéltek meg, engem kihagytak mindenből (pl. programokból). Már nem vagyunk osztálytársak, ők azóta is legjobb barátnők.

Aztán volt olyan is, aki az iskola vége fele elment másik suliba, (állítólag azért, mert elment az egyik osztályból abból az iskolából egy gyerek, és a felvételi alapján őt azonnal felvennék, ha átmenne) és egyszerűen szart visszaírni. Volt olyan is, aki még a mai napig a szemembe hazudozik :D (van, hogy összefutunk, egy helyen lakunk). Ő az a tipikus szarkeverő. Nem vállalja fel azt, amit szeret, egyszerűen megy a többiek után. Azokat a dolgokat szereti, amiket a jelenlegi barátnői. Hihetetlen a gyerek.:D

Akikkel most is egész jóban vagyok, azoknak már évek/hónapok óta van legjobb barátnőjük, amivel nem igazán tudok mit kezdeni.

Tudom, nem csak otthon kéne gubbasztanom, de nem igazán tudok elmenni sehova, ahol barátokat tudnék szerezni. Táborban életemben nem voltam, de nem is tudnék elmenni. Nem sportolok (egyéb probléma), nem vagyok vallásos, kézműveskedni, szerepelni nem szeretek, más táborról meg még nem nagyon hallottam. Az érdeklődési köreim szerintem elég átlagosak. Imádok zenét hallgatni (mint például Shawn Mendest *-*, de igazából még elég sok minden mást is). Szeretek olvasni (pl.: Leiner Laura), filmet nézni, számítógépezni, YouTube videókat nézni, beszélgetni. Szóval a mai világhoz képest szerintem eléggé átlagosak amiket most leírtam. Bocsánat a csúnya szavakért, máshogy nem igazán tudtam volna megfogalmazni.

Remélem érthető volt!



2017. aug. 21. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb. Olyan vagy, mint én, de én önszántamból nem tartok barátokat (igazából össz-vissz van 2 barátnőm, meg egy fiú barátom), mert korábban elég pórul jártam velük, főként a saját hibáimból. Sajnos ebben az is közrejátszik, hogy elvből utálok mindent én mindenkit, introvertált és asszociális is vagyok, valamint szociális fóbiám és fokozott szorongásom van az emberek között. Anyám szerint bipoláris depressziós vagyok, de azt már kétlem. :)

Vagy szard le az összes embert magasról és felnőttként élj remete életet (mint én...life goals), vagy barátkozz fűvel-fával, hátra ráakadsz egy gyémántra a szemétben! ;)

Szintén 14/L

2017. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1

Lehet, még ez lesz a vége, nem tudom, de azért köszi a választ! :D

2017. aug. 21. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz egyedül boldogulni, csak akkor vágj bele ha nincs más lehetőség. Később fog csak kifizetődni, hogy nem függsz senkitől sem.
2017. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!