Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkoznék, de hogy kezdjem?

Barátkoznék, de hogy kezdjem?

Figyelt kérdés

Egy új helyre járok, egy új közösség számomra minden új ott.

Pár alkalommal voltam ott (ez egy lovarda és állatfarm). A lovas oktatóim mind nagyon kedvesek és fiatalok. Elég jó fejek, értik a poénokat szóval valószínüleg nem is volna nehéz ez a barátkozás.

Viszont sose tudtam mivel kezdjek egy ismerkedés/barátkozást.

Egyszerűen kérdeznék, de nem jut eszembe semmi olyan..alapdolgokat már tudom róluk de ez nyilván nem elég.

Ti miket szoktatok kérdezni?

Hogyan kezdeményeztek?

(18L)


Köszönöm a válaszokat előre is.



2017. aug. 22. 11:55
 1/2 anonim válasza:
Hát én is hasónló helyzetben vagyok most fogok mennu gimnáziumba és ott mindenki új... Viszont rámírt az egyik leendő osztálytársam hogy szimpatikus vagyok neki és barátkozhatnánk. Onnantól kezdve irogattunk facebookon a hobbiainkról mit szeret olvasni pl.... Próbálj meg először egy emberrel összebarátkozni és onnantól már könnyű lesz mindenkivel jóban lenni. Ha lovas farmon dolgoznak akkor közös bennetek az állatimádat. Sok sikert😘
2017. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég ha látják rajtad az igyekezetet, érdeklődést, pozitivitást, egy mosolyt.

A többi majd ki alakul.

Nem kell túl spilázni.

2017. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!