Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy ne kezdjem...

Mit tegyek hogy ne kezdjem magam vagdosni?

Figyelt kérdés
Regebben sajnos vagdostam magam azotta lealltam. Most kerultem gimnaziumba ahol eddig nem igazan erzem jol magam az osztalytarsaimmal nem jvok ki olyan jol csak isis. A fiu akibe azthiszem szerelmes vagyok es heteket beszeltunk es nem ir vissza csak megneze es hihetetlenul rosszul esik. Apukam meghalt anyukam keso este er haza a munkabol es ameddig nincs itthon a batyammal vagyok aki hetente megut ha "felidegesitem" az agyat. Ezek itan hatalmas vagyat erzek h ujra elkezdjem a vagdosast. Es nem tudom hogy higy akadajozzam meg.
2016. szept. 3. 00:52
1 2
 1/15 VéleményKifejtő@ ***** válasza:
Írj privátot és részletesebbe nírd le a dolgokat és akkor tudok segíteni
2016. szept. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

Szerinted ez a megoldás, hogy vagdosod magad? Az emó már rég nem menő.

Ezzel csak még ocsmányabb lesz a kezed. Miért nem játszol mondjuk valami királyos játékkal, vagy mozdulsz ki valahova? Az sokat segítene, ha fos napom van, én mindig ezt csinálom, és mindig jobb kedvem is lesz.

Egyelőre jobb ötletem nincs, de hátha eszembejut. Semmiféleképpen ne vagdosd magad mindenesetre.

2016. szept. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 VéleményKifejtő@ ***** válasza:
20%
Hát ez ma is divat előző sajnos a 14-16 éves lányoknál egy kisebb kudarc vagy botlás az életben már vagdosást eredményez
2016. szept. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Alacsony a kerítés...
2016. szept. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Véleménykifejtő, te egy beteg szar vagy, az elején írod neki, hogy írjon privit, mert segítesz, aztán beírsz egy ilyet:


VéleményKifejtő@ nevű felhasználó válasza:


De ha ilyen hülye vagy kérdező ne vagdosd magad hanem egy nagyot vágjál hogy beledögöljél és akkor egy id*ótával kevesebb lesz

2016. szept. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Segítek. :)

Régebben nekem is volt problémám hasonló dologgal (én nem bírtam ki). De amik segítenek:

- sport, sport, sport. De tényleg. Feszültség levezetésre a legjobb. Kimegy belőled a rossz érzés. Menj futni biciklizni ha bármi gond van, de ha csak a szobáig jutsz el: fekvőtámasz, guggolás, felülés. Én addig felülésezek ha kivagyok, amíg bírom. Utána már el is múlik minden rossz.

- sétálj egy nagyot. Szellőztesd ki a fejed, konkrétan. Használ!

- vegyél egy forró fürdőt. Kicsit könnyebb kisírni magad, gondolkozni (ha lány vagy, de azt hiszem fiú, de mindegy is)

- takaríts! Bizonyított, hogy nyugtató hatású. Ha esetleg porszívózol vagy hasonló, felér egy edzéssel is. A legjobb "csillapító" takarítás: mosogatás, por törlés, söprés...

- zene. Ha nincs is nagy kedvenced, a böngészés eltereli a figyelmed

- vagy csak aludj egy nagyot! Attól is lehetsz stresszes, ha nem alszol, valamint ha kevés folyadékot ittál. Igyál! De csak is sima vizet!

Remélem segítettem, próbáld ki mindet. És addig csináld ezeket, amíg le nem nyugszol.

2016. szept. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Leírom, egyszerű:

NE VAGDOSD MAGAD.

Ha nem érted olvasd el lassabban. Ez emózós hülyeség minden problémán nem megoldás.

2016. szept. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tudatosítsd, semmi értelme.

Vagy öld meg magad( de ne), vagy ne okozz még fizikálisan is kárt magadba.

hozzáállásodon kell változtass.

Írj rám s segítek.

2016. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csak a nyomorékok vagdossák magukat.
2016. szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp fájdalmat szeretnél okozni magadnak, akkor max. azt csináld, hogy jeget teszel a karodra (valaki azt mondta, ez is segít, mert fájdalmat okoz, de nem látszik a nyoma és nem veszélyes), de a legjobb lenne, ha inkább elmennél sportolni, hogy levezesd a feszültséget. Vagy ha más hobbid van, akkor csináld azt és kösd le magad vele. Ha csak most kerültél gimibe és még nem jössz jól ki az osztálytársakkal, az még nem jelent semmit, hisz még alig ismered őket. Légy türelmes, próbálj meg nyitni a többiek felé. Amikor én kezdtem a gimit (2 éve) én is utáltam az osztályom, mert senkivel sem voltam egy hullámhosszon. Aztán jobban megismertem egy lányt (akit addig nem kedveltem) és kiderült, hogy nagyon jól kijövünk. A fiúra pedig nem érdemes gondolni, ha még ennyit se tesz meg érted. Lesz ez majd jobb is, kitartás :)
2016. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!