Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol barátkozzak? (27L, Bp)

Hol barátkozzak? (27L, Bp)

Figyelt kérdés

A barátnőim vidékiek, két budapesti barátnőm van, de ők külföldre költöztek.

Éppen szakítunk a barátommal, és egyszerűen olyan jó lenne, ha lenne pár lány, akikkel el menni valamerre, jól érezni magunk, beszélgetni... hol tudnék ismerkedni?


2017. aug. 22. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

akárhol :) akár itt is :)

ha vannak hobbijaid akkor azok által


pont gondoltam rád írok, de nem lány vagyok :)

2017. aug. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Inkább lányokkal barátkoznék pedig, nálam sosem működtek fiú-lány barátságok, az egyik fél mindig többet akart, mint a másik... mint írtam, szakításban vagyok, szóval most pláne nem szeretnék fiúkkal ismerkedni... De köszönöm a válaszod!
2017. aug. 22. 12:41
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

#1 vagyok:

tudom ezért is írtam :) meg inkább te lennél aki többet akar, mert te most lelkileg sebzett vagy és könnyebben kötődnél valakihez akivel jól érzed magad, foglalkozik veled


közben még eszembe jutott a kutyasétáltatás, ha van kutyád ez is egy lehetőség

2017. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hidd el, én most biztos nem kötődnék pasihoz, a jelenlegi eléggé kiábrándított...


Nincs kutyám... Futni szoktam eljárni, dehát futás közben sem lehet senkit megszólítani?!

Eddig otthon edzettem (súlyokkal), de arra is gondoltam, hogy eljárok a közeli edzőterembe, de hogy barátkozzak? Menjek oda egy szimpatikus lányhoz, aki épp izzad valamelyik gépen, vagy súlyzó alatt? :)

2017. aug. 22. 12:50
 5/14 anonim ***** válasza:

nem szívesen mondom, de üdv a klubban...

de ennek is meg van az előnye, ha úgy nézzük :)

szabad vagy, azt csinálsz amit szeretnél, persze az elején még jobban fáj ez az egész, de később érezni fogod a szabadságot :)

fontos ilyenkor, hogy foglald le magad és mozdulj ki, ezért is lenne előnyös ha találnál partnereket erre


nőként nem tudod? :)

kezdheted akár egy dicsérettel, hogy milyen jó alakja van, vagy épp a ruháját vagy bármijét ami tetszik :)

ebből már eltud indulni beszélgetés, vagy akár megkérdezed, hogy hol vette...

szóval annyira nem nehéz :)

de futásra is kereshetsz akár itt akár más fórumon társakat, többen kerestek itt is, nők és férfiak egyaránt, szóval szétnézetsz

sok sikert, ügyes legyél és ne szomorkodj, meglátod lesz még jobb :)

2017. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen ezen vagyok, köszönöm a biztató, kedves szavakat.

Te is ebben a cipőben jársz?

2017. aug. 22. 13:07
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

degáz hogy itt egyből bepróbálkozik mindenki a tipi tapi reményében...


Amúgy szerintem hobbi körök, face csoportok stb. Vagy ha jársz fitnessezni ahol csak lányok vannak stb.

2017. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Van olyan fitness, ahol csak lányok vannak? :)

(Nem zumba vagy ilyesmire gondolok, hanem rendes edzőterem)

2017. aug. 22. 13:14
 9/14 anonim ***** válasza:
ahha nálunk pl van olyan, ahol az egész terem csak nöknek van fenntartva. Fitt forma vagy mi a neve.
2017. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#1/3/5 vagyok:

igen hasonlóban, mondjuk nekem nem friss a sebem és én már a szabadságot élvezem :)

ne süllyedj bele a magányba és a keserűségbe, a sport még segíthet is :) csak ügyesen!

2017. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!