Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek új barátokat?...

Hogyan szerezzek új barátokat? 23 F

Figyelt kérdés

Sziasztok. A helyzet az, hogy a régi barátaimmal kezd megszakadni a kapcsolat, dolgozunk egész nap, 40km-re lakunk egymástól, stb, szóval új barátokat kéne szerezzek.


De mégis hogyan? Iskolába nem járok, építőiparban dolgozok (szintén nem az a barátkozós hely), konditerembe régen jártam, ott összehaverkodtam 1-2 emberrel az évek alatt, de ugye az inkább haverság volt.


Ilyen hülye tanácsok nem kellenek, hogy menjek el egy bárba, koncertre, vagy szórakozóhelyre, mert oda az emberek eleve barátokkal mennek le, nem egyedül :)



2017. aug. 22. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig az emberek ott isnerkednek.....
2017. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat mondjuk csak ott ahol dolgozol.. de egyebkent ha barataid voltak azok is maradnak az igaz baratok mindig meg maradnak... de mondjuk nekem is csak egy maradt belole en is el koltoztem es csak olyan "spanjaim vannak" eleg szar erzes de meg lehet szokni legalabb ra jon az ember hogy csak magara szamithat... 18/L
2017. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, igaz barátaim, de ritkán látjuk egymást, és megőrülök már itthon, kb :\
2017. aug. 22. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy poros kisvárosban élek. Budapesten laktam, de most otthon élek (vidéki kisváros). Már csak a helyi haverjaimmal tartom a kapcsolatot, Pestről senkivel. Ezek is olyan szinten felszínes haverságok, amilyenek csak lehetnek. Néha visszagondolok, hogy milyen jó volt, amikor Pesten jártam-keltem, jönnek az emlékek.


Én kb. húsz évesen éreztem egy úgymond "élesebb" határvonalat ebből a szempontból. Tizenéves korunkban még az volt mindenkinek a legnagyobb gondja, hogy hogyan tölti majd az éppen aktuális péntek szombat estéket. Huszonévesen pedig már mindenkinek van egy saját kialakult, mondjuk felnőtt élete, és abba már nehezebben férnek be új emberek szerintem. Tizenévesen az ember kicsit "rá van kényszerítve", hogy szociális kapcsolatokat építsen, mert akkor van erre életében kb. először lehetősége. Huszonévesen ez a folyamat általában már befejeződött és már egyre nehezebben lehet egy másik ember életének a részévé válni. Ez az életkorral majd csak fokozódni fog szerintem, és majd néhány évtized múlva a huszas éveinkre fogunk úgy gondolni, hogy akkor még milyen könnyen tartottuk a kapcsolatot a haverokkal.


22/F

2017. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!