Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek így tudok barátnők...

Szerintetek így tudok barátnőket szerezni Debrecenben? 20/L

Figyelt kérdés

Nem nagyon vannak barátaim, és arra gondoltam, hogy valahol (azt még nem tudom, hol) feltennék egy hirdetést, hogy lenne-e valaki, aki szívesen eljönne velem varró tanfolyamra. Azért gondoltam erre, mert alapból elé csendes lány vagyok, bulizni nem nagyon szoktam, hogy ott szerezhessek barátokat, és ez a varrótanfolyam azért lenne jó, mert akkor legalább egy közös dolog már lenne bennünk, hogy mindketten szeretünk varrni.

Szerintetek működne? Ha nem, akkor mit javasoltok?


Szeretem a fantasy regényeket, a főzést, a kutyákat, állatkertet, a barkácsolást, szeretnék majd konditerembe is járni. De ezek nem olyan dolgok, amik alapján lehetne barátkozni, vagy nem tudom. Ezért tűnt jó ötletnek a varrás.


2017. aug. 22. 20:57
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ez jó ötlet!
2017. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér!:)
2017. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet. Próbáld meg valamelyik facebook cosportban.. :)
2017. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én inkább a tanfolyamon barátkoznék.
2017. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kondizni elmennék veled, de fiú vagyok.
2017. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! Sajnos nekem sincsenek igaz barátnőim, régóta szeretnék megtanulni varrni, de anyukám már nem lát jól hozzá és nem is sok ideje, türelme lenne hozzá. Rendszeresen járok kondiba, szívesen mennék következő hónapban veled akár.

20/L (Debrecen)

2017. aug. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz szerelni, jövőhét hétvégén megcsinálhatjuk a központi zárat az autómban?! Mit szólsz?
2017. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!