Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Köszöntsek fel egy olyan régi...

Köszöntsek fel egy olyan régi barátot, akivel Már nem beszélek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Ne. Bár ha felfrissíteni szeretnéd a barátságot akkor nyugodtan.
2017. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Áttol függ mit jelent nálad a felköszöntés. Facebook, sms mehet, hívás, személyes ajándékkal már túlzás.
2017. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Ez fugg attol is, hogy mi miatt nem beszeltek mar. Nezetelteres volt koztetek? Elhanyagoltatok egymast? Vagy csak az egyikotok kereste a masikat?

Ahogy az elottem szolo irta, ha fel szeretned frissiteni a baratsagot, koszontsd! Bar, ha te kerested ot, o viszont nem keresett teged, ha rairnal es beszelgetnetek, sem valoszinu, hogy o utana keresne a tarsasagodat onszantabol.

Te tudod, hogy milyen viszonyban vagytok.

Ha nem vagytok rosszban, az idovonalan felkoszontheted.

Lehet, hogy nem igaz rad, illetve ratok, de ha szeretnel vele megint bezselgetni, ne keresd tobbszor, mint o teged.

Most elgondolkodtam, mennyi mindent bele tudok kepzelni, egy egyszeru, eldontendo kerdesbe. De azert remelem, tudtam segiteni. :)

2017. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy FB üzenetbe nem halsz bele.

Minek ezen agyalni?

2017. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd feleleveníteni a barátságot, akkor igen.

Ha nem érzed fontosnak, vagy nem vagy rá felkészülve, hogy esetleg figyelmen kívül hagyja az üzenetedet, akkor nem.

2017. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!