Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el neki hogy...

Hogyan mondjam el neki hogy hazudtam?

Figyelt kérdés

Szoval az van hogy kb.fel eve "ismertuk" meg egymast ilyen chates oldalon. Ott azt mondtam neki hogy 17 eves vagyok de nem.aztan facebook on nagyon sokat beszeltunk. Nagyon bant hogy nem mondtam igazat.hogyan mondhatnam el neki hogy igazabol 15 eves vagyok?felek hogy megharagszik.

Ui: mindketten lanyok vagyunk



2017. júl. 25. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak mondd el...
2017. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hu de sokat segitettel.ha tudnad azt akarom csak nem tudom hogy hogyan
2017. júl. 25. 22:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Siman. Egyszerűen, nem fogja érdekelni. ☺
2017. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Clay Morrow ***** válasza:
Ez nem valami nagy dolog, főleg, hogy nem fiú az illető, tehát minden olyan téma ki van zárva. Simán megmondod, ha már annyira bízol benne, hogy nem haragszik meg: "amúgy nem 17 vagyok, hanem csak 15". Így.
2017. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom csak felek hogy megharagszik.o a legjobb baratnom meg ha nem is talalkoztunk meg
2017. júl. 25. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azért megkérdezném, miért hazudtál, és lehet, hogy onnantól kezdve keresnék őszinte barátokat.

Tudod, ha egyszer hazudsz, már ha kérdezel, sem hisznek neked.

2017. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!