Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kellene éreznem magam,...

Hogy kellene éreznem magam, ha hirtelen kiutálnak?

Figyelt kérdés

Volt 2 lány barátom. Én fiú vagyok. Az egyiket idén a suliban ismertem meg (esti tagozat, osztálytárs), a másikat meg már 10 éve ismerem még általánosból. Vele se beszéltem sokat az évek alatt, de idén mi 3-man nagyon jóba lettünk. Az általános iskolás lány barátom bemutattam ennek akit idén ismertem meg.

Akit idén ismertem meg, kiköltözött Angliába a fiújához. Amíg itthon volt, nagyon jóban vtam Vele éa a családjával, ahogy kiment nem lépett be Facebookra napokig, ha be is lépett, 1 szavas válaszok végül annyit írt, hogy hagyjam, erre én, ok. erre meg a pasija kezdett írogatni, hogy foglalkozzak a saját dolgommal, elege van belőlem a lánynak meg, hogy fogjam fel, hogy nem akar velem barátkozni meg azt üzente a lány, hogy feljelent zaklatásért. A másik lánynak, a gyerekkori barátomnak meg írogat, hívogatja is. A családja is hirtelen azt terjeszti rólam, hogy én udvarolgattam a lánynak, pedig ez nem is így volt.


A gyerekkori barátommal meg a legjobb barátnők lettek...


Ezek után még is hogyan kellene éreznem magam? :(


Én csak kihasználásra vtam jó, az akit meg rajtam keresztül ismert meg, jó barátnők lettek :'(


22/F, 22/L (gyerekkori barát),

26/L (,,a koppintó")



2017. aug. 29. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Büszkén. Keress új barátokat, akik megbecsülnek.
2017. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Könnyű ezt mondani? És kiben bízhatok? Ki fog becsülni?
2017. aug. 29. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz vele, illetve ne vedd nagyon a szívedre. Valószínűleg főleg az van az egész hátterében, hogy a pasija féltékeny mert más pasival írogat facen. Gondolom voltak belőle problémák náluk, és egyszerűbb volt tőled megszabadulni. Ráadásul így hogy már nem is lakik itthon hanem kiköltözött már nincs is rád "szüksége" úgymond. Elvégre odakint megvan az élete.

A gyerekkori barátoddal még jóban vagytok nem? Őrülj annak ezzel a másikkal meg ne foglalkozz az a lány tényleg csak kihasznált, gondolom hogy ne legyen egyedül az esti suliba, veled tudott összebarátkozni a legkönnyebben.

2017. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos már nem, ez a dolog megmérgezte a kapcsolatunkat.


Töröltem Őt is az életemből.

2017. aug. 29. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ezek után még is hogyan kellene éreznem magam? :( "

Úgy, hogy egy vicces cirkuszt lenyomtak előtted mint a kisgyerekek.

Most komolyan, olvasd már el mit írtál..

Nem akartál semmi rosszat, utána hirtelen neked támadtak, majd kitaláltak valamit rólad amit mindenki el is hitt egyből. Nagyon hűséges és gondolkodó emberek lehettek..

Ha nem is most, később úgyis megtörtént volna ez, előbb utóbb úgyis otthagynak az ilyen emberek.

Igazi barátokat találni fogsz a jövőben ha arra koncentrálsz, és te is normális emberként viselkedsz.


Én például normális vagyok mindenkivel, és ha velem hasonló emberrel találkozom akkor valódi barátság alakul ki közöttünk.

Akin meg látom hogy gyökér, azzal nem igazán foglalkozok, esélyt sem adok neki. Így el tudod kerülni hogy átverjenek egy idő után..

2017. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!