Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mi legyen? Barátkozzak...

Most mi legyen? Barátkozzak még vele?

Figyelt kérdés
Szombatra megbeszéltük "legjobb" barátnőmmel, hogy kijön, itt lesz párom haverja is, akit ismer. Egy hete azt mondta eljön, pénteken is külön rákérdeztem, szombaton reggel azt mondta jön, délben már nem tudtam elérni, délután kérte, nézzek neki buszt majd hatkor hívjam vissza, hatkor visszahívtam, azt mondta, nem jön, mert takarítania kell. Utána ma azt mondta, azért nem jött, mert nem volt kedve párom haverjához. De ezt már nem először játssza el és mindig neki áll feljebb. Egyszer pl azt hazudta, hogy rossz buszmegállónál szállt le, lementünk elé, sehol senki, utána meg azt mondta, hogy mi nem voltunk a megbeszélt helyen. Kb 2 hete még eljött, akkor is toroskáposztával, hússal, pálinkával, borral vártuk, most vaddisznópörivel vártuk, házi pálinkával, üdítőkkel. Szóval nagyon szar nálunk egy vendégnek. Este hatkor hármunknak azt mondta, hogy takarítania kell és nem jön ki, de múltkor tőlünk el tudott menni este 8kor a haverjához inni. Akkor nem kellett takarítania. Meg az milyen már, hogy a haverjához nincs kedve? Hozzám jött volna nem B-hez.
2016. nov. 13. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek. Kényszeresen hazudozik. Amíg következmények nélkül hagyod hogy megtegye nem lesz változás. De nem értem ennek a lélektanát, engem is zavarnak az ilyen emberek,
2016. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Következmény?
2016. nov. 13. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy hazudik, de nem egyértelmű, hogy miért. Találkozzatok csak úgy, nem kell káposztával meg büféasztallal vendégségbe várni, csak menj el vele kávézni, sétálni, kettesben. Kérdezd meg tőle, hogy miért nincs kedve nálatok lenni.

Az, hogy hozzád ment volna, egy dolog, de attól még találkoznia, beszélgetnie kellett volna a pároddal meg a haverjával is. Gondolom nem zárkóztatok volna be kettesben a szobába. Főleg, ha ti így rendeztek minden vendégséget, mintha lagzira főznétek, meg még pia is annyi van. Akkor nyilván egy asztalnál ülnétek, együtt ennétek, innátok.

Nekem sem lenne kedvem ehhez, és lehet, hogy én is inkább kitalálnék valami kifogást, de egy idő után biztos megunnám, és megmondanám, hogy bocsi, de nincs kedvem ehhez. Ami miatt valószínűleg összevesznénk, és vége lenne a kapcsolatunknak.

Nem tudom, hány évesek vagytok, mióta vagytok barátok, de annyira nem lehet szoros ez a kötelék, ha ezt nem tudjátok megbeszélni. Ő nem mer őszinte lenni veled, te pedig halálosan fel vagy háborodva, hogy nem akar nálatok lenni. De úgy tűnik, téged nem az zavar, hogy nem találkozol a "legjobb" barátnőddel, hanem az, hogy nem értékeli a drága ételeket és italokat, amivel várnátok.

Nagyon el kéne beszélgetnetek egymással, hogy van e értelme egyáltalán a barátkozásnak, ha ennyire más az értékrendetek.

2016. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!