Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy ez nagyon...

Normális, hogy ez nagyon elszomoritott?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam egy régi barátnőmmel és azokon a helyeken jártunk ahol pár évvel ezelőtt rengeteg közös élményben volt részünk. Nagyon szomorú lettem , hogy már semmi nem lesz ugyanolyan és rajottem, hogy nagyon hianyzik. Pedig már kb 2 éve megváltozott minden mikor eballagtunk a gimibol , beszéltünk ugyan, de már mindkettonknek kevesebb a szabadideje , kevesebbet találkozunk és azóta már jártunk először ott ahol regebben és ez az első amikor úgy érzem, hogy nagyon fáj, hogy azoknak az időknek vege. Tudom, hogy a barátságunk nem fog megszűnni, de semmi nem lesz már ugyanaz. Azt is tudom, hogy ez az élet rendje , de olyan nehéz ebbe beletorodni.

20/L


2017. aug. 30. 21:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Azóta jártunk először ott ahol regebben mindig *
2017. aug. 30. 21:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális, hogy ez elszomorított. Kereshetnétek egy új törzshelyet, az új élményeiteknek. És próbáljatok meg beiktatni ennyi kikapcsolódást! Heti fél óra, egy óra szabadidőtök csak van! Ami szórakozásotok van csináljátok ketten! Sorozat, esetleg közös főzés ilyenek. Este szoktál Facebookozni, gyakorizni? Helyette üljetek be valahova!
2017. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem ugyanez az érzésem még 2 évvel az egyetem után is, annyira jó volt az az idő, minden helyszín, a régi albérleteim és rossz kedvem lesz, mikor rágondolok, hogy már sosem lesz ilyen időszak az életembe
2017. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Beszéltük, hogy többet kéne talalkozni és igyekszünk úgy alakitani a dolgokat csak nem könnyű, mert már másik varosba is kerültünk ( félúton szoktunk találkozni így mindkettonknek csak 40 perc utazás ). Meg mindketten dolgozunk az egyetem mellett. De itt most kifejezetten az a rossz, hogy ha minden napot egyuttoltenenk már akkor se lenne semmi a régi és most annyira erzem a változast, ahogy eddig soha. Meg sok jó dolog volt az életemben ami hiányzik, de azzal úgy vagyok, hogy orulok, hogy megtortent és hálás vagyok érte, hogy ennyire jó volt a gyerekkorom és ilyen szuper barátaim vannak , akikkel a mai napig is tartjuk a kapcsolatot. De ezzel a lánnyal más volt, annyira hasonló a szemelyisegunk , egymás fejébe látunk, ő az egyetlen aki MINDENT tud rólam, akiben feltetel nélkül megbizok, aki előtt mindig önmagam lehetek és ez mindig így volt amióta ismerjük egymást ezért vele tényleg olyan különleges elmenyeim vannak, mint senki mással.
2017. aug. 30. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!