Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak szerintem gáz az, amit a...

Csak szerintem gáz az, amit a barátnőm csinál?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel kiskorunk óta barátok vagyunk,de ahogy elkezdte a gimit tisztára megbolondult...15 évesen már volt egy barátja,együtt voltak 2 hónapot..jött a másik,azzal már 3 hónapot...aztán jött a harmadik,azzal megint csak 1-2 hónapot..jött a negyedik,akivel már 1 évet volt együtt...Nemrég szakítottak,2 nappal ezelőtt,de már engem meg a barátomat nyaggat azzal,hogy szerezzünk neki pasit...16 éves és már 4 pasija volt,alig szakítottak az utolsóval,már új fiút akar..csak szerintem gáz meg idegesítő?

2017. szept. 4. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Szimplán mai ribizli.
2017. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen osztálytársam, egy napot nem bírt ki pasi nélkül.
2017. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most az én barátomnak írogat,hogy kerítsen neki pasit...de olyan hangnemben,hogy jujci..meg de ari vagy...mindjárt lecsapom...
2017. szept. 4. 17:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Megjegyzem: Barátom alatt nem a pasimat vagy ilyesmit értek,nekem nincs barátom,pláne nem ilyen stílusban...
2017. szept. 4. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
furcsán hangozhat, de szerintem inkább csak szeretethiányos... esetleg kapcsolatfüggő.
2017. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is kapcsolatfüggő vagyok, volt már jó pár kapcsolatom 17 évesen, amik nem tartottak túl sokáig, mert nem találtam meg a megfelelő embert, de senkinek sem írogatók hogy keressen nekem pasit. Ha valaki kapcsolat függő az nem gáz, nem tehet róla, vágyik a szerelemre, ha nem akarja is, de az már gáz hogy ahelyett hogy ő próbálkozna inkább másokon keres valakit.
2017. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen,lehet,hogy kapcsolatfüggő,de azért az sem normális,hogy szakít xyal,rá 1 max 12 napra meg bszagot minket,hogy keressünk már neki valakit...az exével is kavarni akart,de az már nem akart hozzá visszamenni...
2017. szept. 4. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!