Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én akaszkodok nagyon a barátnő...

Én akaszkodok nagyon a barátnőmre, vagy ez így még normális?

Figyelt kérdés
Gimisek vagyunk még, és az osztályban én vagyok a "fura lány". Azért van néhány barátnőm, és az egyikük sokkal inkább a "menő" társasági ember kategória. Ő kolis is, és a szobatársai (akik az osztálytársaink is) nehezményezik hogy ha velem van.. Mindig visszahallom a barátnőmtől, hogy olyanokat mondanak hogy "már megint xy-al vagy, nem értem minek vagy vele" stb. Pedig amióta beköltöztek a koliba, most először volt velem délután, és ezt se én kezdeményeztem. Eddig 3 előre lebeszélt alkalmunk volt, abból egyetlen egyet kezdeményeztem én, abból se lett semmi, másik két alkalomkor meg pont miattuk mondott le. Sőt egyszer le se mondott, csak nem volt ott a megbeszélt időpontban a megbeszélt helyen. A mai volt a negyedik, de tuti most is elhordanak mindennek, mert a barátnőm a teljes kimenőjét velem töltötte.
2017. szept. 4. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem,te nem akaszkodsz a barátnődre, ettől függetlenül ez nem normális. Ha barátok vagytok, akkor neki minden esetben meg kellene védenie téged és leállítania ezt a gusztustalankodást. Neked is ideje lenne a sarkadra állnod és megmondani nekik,hogy kuss legyen,mert semmi közük hozzá.

Az meg,hogy nem jelenik meg ha megvan beszélve,elég felelőtlen, persze ennek több oka is lehet. Elég bátortalan lehetsz ha hagyod,hogy így beszéljenek rólad és bánjanak veled, ez a barátnőd pedig őszintén szólván,nem a legjobb választás.

2017. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!