Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan itt, aki nem barátko...

Van olyan itt, aki nem barátkozik?

Figyelt kérdés
Például nincsenek barátai, és adódna neki lehetőség barátkozásra, de ő inkább lekoptatja az illetőt, mert fél, hogy nem lesz elég jó, mert egy idő után úgy is kiderül, ha közelebbről megismeri, hogy nem az, akinek gondolja az illető...
2017. szept. 5. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, így ismeretlenül eleve nem gondolom túl jó ötletnek, hogy idegenekkel levelezzek. Bárki mondhat magáról bármit, nyilván mindenki igyekszik jobb színben feltüntetni magát. Nemcsak bizalmi kérdés az oka, ami miatt kerülöm, hanem nem szívesen osztom meg másokkal az érzéseimet, gondolataimat, hiszen ha jobban elmélyül a beszélgetés akkor nyilvánvalóbbá válnak azok a jellemvonások, amelyek a másik félnek zavaróak lehetnek, úgy érezhetik félreismertek.
2017. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, épp elég emberben csalódtam már (akikről azt hittem, igaz barátok), hogy befejezzek mindenféle ismerkedést.
2017. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Èn pont,hogy szívesen barátkoznèk.

/L

2017. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már inkább megkímélek mindenkit. Mindig mondom az embereknek, hogy meg fognak utálni, még most meneküljenek, de tiltakoznak. Aztán megutálnak más-más dolog miatt egyik napról a másikra.
2017. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!