Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a barátaimmal,...

Összevesztem a barátaimmal, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm kavart egy buliban egy sráccal, de a lány nem akarta felvállalni a dolgot. A fiú sokat ivott, így nem emlékezett az estére, és tőlem kérdezte, hogy volt e valami a barátnőmmel. A csajt többször is megkérdeztem, mindig azt válaszolta, hogy csak pletyka, nem volt semmi. Én ezt elhittem, és amikor más emberek kérdeztek róluk, mindig kivédtem a lányt és mondtam amit hallottama csajtól. Tegnap reggel ezt elmeséltem másik kettő lánybarátomnak, akik erre azt válaszolták, hogy igen, biztos csak a fiú összekeverte valakivel a barátnőnket. Még azon a napon kiderült, hogy végig hazudtak nekem, és tényleg smároltak a buliban, de nem is ez a lényeg! A szemembe hazudott, amikor a társaságunkban mindenki tudott róla, csak én nem, ráadásul én védem őt mint egy hülye, és még én leszek átverve... mindezt azért, mert néha szoktam beszélgetni a fiú haverjával és hogy "nehogy elmondjam neki...". A másik kettő barátnőm meg még rá is játszik a dolgokra! Értem én, hogy titok, de akkor miért kell hazudni, amikor elméletileg legjobb barátok vagyunk?

A barátaim szerint csak túlreagálom a dolgot, de nem értik, milyen rosszul esett nekem... ez 2 napja történt, azóta nem beszélek a 3 lánnyal, de ők mindig együtt vannak, én meg nem akarok odamenni hozzájuk. Szerintem bocsánatot kéne kérniük, de leszarják az egészet, várják, hogy megbéküljek. Szerintetek mit csináljak?



2017. szept. 7. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha fontos vagy saját magadnak akkor hagyod őket a francba, látszólag nekik nem vagy fontos annyira, de ha nem érdekel, hogy palira vesznek akkor barátkozz velük továbbra is.
2017. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!