Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a barátaimmal és...

Összevesztem a barátaimmal és nagyon elveszettnek érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 nagyon közeli barátommal vesztem össze még tavasz végén-nyár elején... elég durván. Mindhárman azt sérelmezték, hogy nem foglalkozok velük eleget és nem vagyok ott a bajban. Ezek az emberek egymást nem bírják, sőt sokszor választásos helyzetbe kényszerítettek, ami persze nagyon nem jó. Az egyik mintha megbocsátott volna, de olyan ellentmondásosan viselkedik... egyszer áthívott nyáron, elvoltunk, kerestem fészen kb 5ször mindig kezdeményeztem ő meg nem... tök kétségbeesett vagyok, mindjárt itt a suli és ezek a dolgok meg nem tisztázódtak, azt meg nem szeretném, hogy egész évben ettől szorongjak.


Mit lehet tenni egy ilyen helyzetben? A bocsánatkérés már nem elég, de nem tudom mit lehetne tenni ezenfelül... csináljak egy bulit, tényleg nem tudom.


19/F


2015. aug. 19. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit. Vedd inkább észre, hoyg ennyit értél nekik. Futhatsz utánuk persze, mint valami kiskutya, de láthatóan ők nem akarnak békülni. Akkor meg?
2015. aug. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is most vesztem össze egy barátommal, de nem is értem, eddig akárhányszor vesztem össze valakivel, mindig 2 óra múlva tojtunk az egészre, most meg már ezerszer bocsánatot kértem, de szarik rám... közben nagy nehezen én is rájöttem a megoldásra: szarj rá te is. Ne foglalkozz vele, ha érdekled akkor majd keres, ha nem akkor meg ennyi volt, semmi sem tart örökké.


Ha volt ennyi barátod, akkor nem vagy egy klinikai eset szociális dolgok terén, lesznek új barátaid és vége a sztorinak.

2015. aug. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!