Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha úgy érzem a...

Mit tegyek, ha úgy érzem a legjobb barátom elhanyagol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval...

Van egy legjobb barátnőm, akivel mindig mindent meg tudok beszélni, mindig ott van velem, stb...

Viszont ahogy elkezdőtött a suli(külön iskolába járunk), úgy érzem, mintha nem lennék olyan fontos neki.

És néha olyan rosszul esik, hogy látja de nem válaszol. :(

Holnap találkozunk, szerintetek mit tegyek? 2 hete nem láttuk egymást, de Messengeren videochat-eltünk, meg minden. Tök jól éreztük magunkat.

Aztán valahogy minden elromlott.

Szerintetek mit tegyek? Nem akarom elveszíteni. Ő a legjobb barátom.

LÉGYSZÍVES A ROSSZINDULATÚ KOMMENTEK KÍMÉLJENEK! Köszi!

:)



2017. szept. 8. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

szia, nekem is volt ilyen, de egy idő után megértettem, hogy neki már nincs akkora szüksége rám, mint nekem rá. Nehéz volt, de elfogadtam, és azóta is barátok vagyunk.

Arra figyelj, hogy a Légy szíves eleve két szó, és azt jelenti, hogy te legyél szíves. Tehát nem lehet úgy használni, mint angolban a please-t. Erre figyelj, mert ez sajnos nagyon nagy hiba.

2017. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Köszi a választ😀

Mostantól figyelni fogok🙂

2017. szept. 8. 21:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Majd írok ha valami fontos történik. :)
2017. szept. 8. 21:23
 4/4 A kérdező kommentje:

Kibékültünk :)újra BFF-ek vagyunk❤

Akivel hasonló történik, annak csak annyit tudok mondani hogy személyesen beszéljetek meg vagy hívásba! :)

2017. szept. 10. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!