Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az én generációm miért rossz?

Az én generációm miért rossz?

Figyelt kérdés
Alig találni normális embert akivel ellenni egy jót nehéz. Fura. 19F éves vagyok van kevés barátom ami jó de csakhogy borzalmas az összes többi. És hát én nem vagyok az a piás, cigis , drogos gyerek. Ilyesmi
2017. szept. 8. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég baj az, ha a generációdból csak ilyeneket ismersz. Másfelé kellene barátokat keresned.
2017. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert nem kaptak elég szeretetet amikor gyerekek voltak.

Ezért menekülnek a piába, cigibe, drogba, stb.

Konkrétan túlélőrendszeren megy végig mindenki, és kiderül ki az aki képes kiállni azt a próbát hogy mindennap lecseszik, mindennap rakat elvárás van elé rakva, hatalmas nyomás, mindennap meg kell felelnie mindenkinek, stb. Egy gyereket ilyenek elé helyezik, nem csoda ha megbolondul, és rossz ember lesz belőle.

2017. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ènis inkább ezt tapasztalom/látom a környezetembe..meg a korosztályomnál..de vannak ès mindig lesznek kivètelek:)

Amúgy engem se foglalkoztatnak ezek a dolgok..mármint a piálás..drog meg ehhez hasonlók.

24l

2017. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a nálad fiatalabb generációt sem látom jobbnak, se az idősebb generációt akiknek nagyon nagy része gyereket sem tudnak nevelni.
2017. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!