Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfi-Nő barátságban érzelmi...

Férfi-Nő barátságban érzelmi bonyodalom akadt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egyetemen megismertem egy fiút, akivel a barátnője frissen szakított, és egyből megnyílt nekem. a kollégiumban a szomszéd szobában lakik.Sokat találkozunk, mindent megoszt velem, és néha azt érzem, hogy ő többet érez, mint barátság, mert a nézése is másabb, de tudja, hogy nekem nem kell kapcsolat. Nagyon örül, hogy a barátja vagyok, mert már a gondolatát is kitalálom, sokat ad a véleményemre mivel racionálisan közelítem meg a dolgokat. Fogalmam sincs, hogy ő mit érezhet irántam, hogy szimpla barátság vagy van más is. Nekem kezd megtetszeni, viszont nem merek rákérdezni arra, hogy ő mit érez. Gúnyolódik, csipkelődik, ölelget, és mindig olyan mélyrehatóan néz. Szerintetek mit tegyek? Érez valamit? Beszéljünk róla? Nem akarom hogy a barátságunk elromoljon.

2017. szept. 10. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor megis benne lennel vele egy kapcsolatban is? Vagy inkabb szexkapcsolatban? Hat akkor szerintem amikor megolel, oleld meg te is. Mikor "ugy" nez, akkor nezz ra te is "ugy", hosszan, ne kapd el a tekinteted... Ha elsore nem csinal semmit erre, probald ujra, ha akkor sem, akkor hagyd... De hatha kapsz jobb valaszt is. En ezt csinalnam, mert hadd kezdemenyezzen o, a no "csak" batoritson.
2017. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha egyetemen vagy, akkor 18 elmúltál. Viselkedj nőként, és ne egy tanácstalan csitriként. Majd ő lép, ha akar, ő a férfi.
2017. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már megcsókolt egy gyenge pillanatában, azóta nem beszélünk erről. Jó barát akarok lenni, mondtam hogy menjen csajozni, mert mondta hogy csak jól akarja magát érezni. Ebben támogatom. Csak nem akarom, hogy azt gondolja, nekem ő kezd megtetszeni. Azt mondta át lát mindenen, de eddig nem igazolódott be.
2017. szept. 10. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:

mi értelme a barátságnak, ha valójában nem barátságot érzel?


Ebből vagy szerelem lesz, vagy elszakadtok egymástól. nincs köztes út.

2017. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Viselkedj nőként, és ne egy tanácstalan csitriként. Majd ő lép, ha akar, ő a férfi."


Szóval álljon a sarkára, de azért üljön is a valagára? Mi vaan? :D

2017. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!