Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek mi volt a legjobb és a...

Nektek mi volt a legjobb és a legrosszabb élményetek online barátkozásnál?

Figyelt kérdés

2017. szept. 11. 20:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A legjobb mikor egy személyiségben telhessen hozzám illő lánnyal ismerkedtem meg és egy jó évig üzengettünk amit eléggé élveztem.A legrosszabb mikor egy idő után kezdtek egyre űrlessebbé sablonosabbakká válni ezek az üzenetek és végül felhagytam velük .
2017. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A legjobb: egy éve megtaláltam azt a személyt aki mellett boldog vagyok.

Legrosszabb: mivel ő is lány rá kellett jönnöm hogy biszex vagyok xD

2017. szept. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Legjobb: talàltam egy olyan lànyt aki tökre olyan mint èn, humorban, mindenben hasonlìtunk, màr hàrom ève tart az ismeretsèg és napi szinten videòhìvàsban kommunkiàlunk. :) kedvenc ès (ma màr) egyetlen virtuàlis baràtom, kèzzel ìrott leveleket meg tùlèlőcsomagokat is küldünk egymàsnak, remèlem ez a kapcsolat nem laposodik el.

Legrosszabb: Romàniàban lakom, 900 km-re tőle, a lelkitàrsamtòl.


(Tudniillik èn mèg a közvetlen környezetemben nem talàltam meg a nagybetűs barátot)

2017. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!