Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mennyire volt...

Szerintetek mennyire volt gonosz dolog tőle? (Többi lent)

Figyelt kérdés
(Nem tudom hogy jó kategóriába tettem e) A barátom mondta a haverjának hogy ma kimegy vele, de csak azért mert úgy volt, hogy én ma nem érek rá. Erre késöbb tudtam meg, hogy még is ráérek, úgyhogy ha van kedve átjohet, de tudom hogy ma úgy volt, hogy kimennek, és ez csak utólag jutott eszembe.. Aztán ő közölte, hogy jolvan akkor átjön hozzám, velem amúgy is ritkábban tud találkozni, kimenni meg bármikor kitud. Erre a haverja ezt megtudta és most összevesztek. Mind2-t megértem, mert a barátom alig lát engem, suli miatt, viszont a haverját is, mert megigérte neki, és én is kiakadtam volna a helyében.. Viszont volt egy hasonló fordított eset, amikor ugyan ez történt, és a haverja ment ki egy lánnyal, erre viszont a barátom azt tök normálisan lereagálta. Szóval picit gyerekes volt a haverjától, hogy így kiakadt, nem tudom mit kéne tenni. Gondolom lenyugszik majd. Ti mit tennétek ha ilyen helyzetben lennétek? Vagy ha veletek csinálták volna ezt? Vélemények?

2017. szept. 14. 16:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy szomszédok a haverjával, tehát kb akkor látják egymást, amikor csak akarják.. (Bocsi az ékezethibák miatt, telefonról írtam a kérdést)
2017. szept. 14. 16:58
 2/3 PredaMKing válasza:
Akkor majd le nyugszik, lesz belöle semmi sem ha mégis akkor probálj ki maradni mert ha eldurvul a helyzet akkor egy rossz szó is tacsra vághat mindent.
2017. szept. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem NE avatkozz bele!! Ez a kettőjük dolga, majd ha lenyugszanak megbeszélik! Szerintem Te sem szeretnéd ha fordított eset lenne, & Ő közbeavatkozna!! Ha közbeavatkozol az csak kettőtök között fog konfliktust eredményezni! Szerintem!
2017. szept. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!