Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van hogy beszélgetek...

Miért van hogy beszélgetek egy fiúval és az hiszik hogy tetszik?

Figyelt kérdés
barátnőm azt mondja rámenős vagyok én nem csak szeretek barátkozni mindig is jobban kijövök fiúkkal ez nagy bűn lenne beszélgetek meg hülyéskedek
2017. szept. 17. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond ezzel, ez nem jelenti azt hogy tetszik neked. Nincs semmi baj veled
2017. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak annyit jelent, hogy a fiú szexuális élete nincs kiegyensúlyozva és azzal próbál kompenzálni, hogy azt hiszi azért beszélnek vele lányok, mert tetszik nekik.

Egy kellően kielégített ember nem veszi észre másnak a látszólagos nyomulását.

2017. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is mindig a fiúkkal jöttem ki jobban, természetesen megkaptam érte a város ribizlije kitüntetést elég sok embertől. Soha nem viselkedem félrérthetően velük, nem pusziszkodok, bújogatok hozzájuk, a közeli barátaim megölelem köszönéskor és ennyi, amúgy inkább a pacsizás megy nálam is, ezért nem is értem. Nagyon sokszor próbálkoztam többet lányokkal lógni, az öltözködés, haj, smink stb engem is érdekelnek, imádok kávézóba is beülni, kellemeset társalogni órákon át. Középsuli első évében be is olvadtam a lányok közé, azt hittem minden jó, de később semmi mást nem hallgattam, csak az össze vissza pletykálkodást, kibeszélték egymást és engem is, pedig én soha sem voltam a hát mögött ócsárló típus. Bulizni is amikor elmentünk, vagy csak szimplán iszogatni, ugyanez ment meg a pasizás így úgy, nem tudom, én nem szeretem erőltetni az ilyen kavarásokat majd spontán úgyis jön ha jönni akar. Elegem lett és maradtam a fiúknál, persze azért itt is csak a szimpatikus és megbízható személyeknél. A legjobb barátom is fiú egyébként, mivel aki általános iskola óta szinte a testvérem volt, megbolondult ha lett párja, amit meg is értek, de egy idő után elhanyagolt és csak a fiúja társaságát, baráti körét kereste, havonta egyszer vagy kétszer találkozott velem, akkor is a telefonján lógott, mert a srác 20 percenként ellenőrizte. Egyszer nagyon részegre itta magát barátnőm és lekvázott, elküldött az anyámba, mert el mertem mondani neki a véleményem, azóta rájöttem, hogy az igaz barátom a középsulis padtársam volt végig, csak elvakultan meg akartam felelni barátnőmnek.
2017. szept. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!