Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kerülhetnék közel hozzá?

Hogy kerülhetnék közel hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam akivel jóba szeretnék lenni. Régen zárkózottabb volt csak pár fiúval beszélgetett most már kezd kinyílni a lányok felé is. Igaz többen félnek tőle régen én is de azér már kezdem megisnerni. Voltunk már egy buliban is ott nagyon örült nekem (meg a barátaimnak is) és meg is ölelt minket (biztos mer nem volt józan mer egyébként ő nem ölelgetős típus)de suliban meg szinte semmit nem beszélünk.

Szóval nekem szimpatikus semmi többet nem akarok csak barátként jóba lenni vele valami tanács hogy kerüljek közel hozzá? Mer nem olyan egyszerű és van azér hogy tartok tőle meg szeretném h bírjon

(10esek vagyunk)


2017. szept. 17. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Akard megismerni.


..babazsúr.

2017. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
írj neki facen, hogy segítsen háziban v dolgozatra készülésben :D
2017. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!