Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy jó legyen...

Mit tegyek, hogy jó legyen mindenkinek?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek elmondtam, hogy tetszik egy fiú az osztályból. A barátnőm meg mondta, hogy ne foglalkozzak vele, meg stb... erre most rászáll a kiszemeltre, miközben tudja, hogy fáj. Mit kéne tennem, hogy senkinek se legyen rossz?



***ha rossz kategóriába írtam, bocsi***



2017. szept. 20. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben az esetben nincs olyan hogy mindenki számára happy end lesz a vége a történetnek


A barátnőd meg leszerepelt ezzel, hogy rámozdult arra a fiúra aki neked bejön annak ellenére hogy tud róla

2017. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez nagyon nagy szemétség volt a barátnődtől… Happy? Sajnálom de nem lehet mindenkinek happy
2017. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lehet Happy, csak vlahogy mégis ők jól járjanak, én meg akkor szenvedek tovább...
2017. szept. 20. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy mindenkinek jó. Azt viszond kérlek áruld el, miért tartasz magadnál ennyivel többre egy olyan álbarátot, aki az első adandó alkalommal hátbaszúr? Miért áldozod fel a saját boldogságod ("csak vlahogy mégis ők jól járjanak, én meg akkor szenvedek tovább") egy olyan senkiházi pitscha miatt, akit egyáltalán nem érdekelsz? Ilyen barátok mellett ellenségekre sincs szükséged.
2017. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én igaz barátomnak tekintem őt. A fiú meg a suli egyik ringyójával áll össze, tehát, sehigy se jó
2017. szept. 20. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaz barát nem bánik így az emberrel. Sajnálom, de ez a lány nem igaz barátod, ha az lett volna valaha, akkor nem támad hátba ilyen aljas módon. Ébresztő..
2017. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 tudom. De akkor is, inkább nekem legyen rossz*, minthogy nekik...



*azért akarom, hogy nekem legyen rossz, mert engem már bántottak és el tudnám viselni. De őt soha, és fájna neki

2017. szept. 20. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor elmondtad neki, sztem azért akart lebeszélni,mert neki is tetszett. Őszintének kellett volna lennie. Te ne akarj megkímélni senkit, a magad kárára meg pláne ne!

Szerintem idővel kiderül,kit értékel a srác, nem kell versenyezned, csak legyél önmagad. Nyugodtan barátkozz a fiúval,ahogy eddig. Majd eldől minden.


Az életben nem kell áldozatnak lennünk! Szeresd magad annyira,hogy ezt nem felejted el! :)

2017. szept. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!