Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a barátnőmmel?

Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Szóval kezdem az elejétől.Már oviban is barátok voltunk,de elsőtől legjobb barátnők vagyunk.Én elmentem 8éves gimibe,de ettől függetlenül minden nap találkozunk.Szóval még amikor 12 éves voltam bekerültem egy rossz társaságba ahol kipróbáltam az elektromos cigarettát.Ugyanezt a barátnőm is.Na részemről tényleg csak kipróbálás volt,de a barátnőm vett is egyet.Tőle elvette a osztályfőnöke és vége is lett ennek az egésznek.Na,de voltunk egy koncerten ahol a barátnőm cigarettázni akart,azért mert egy fiú aki neki tetszett is cigizett.Erről én lebeszéltem.Most már lassan 14 évesek vagyunk és mivel beteg lettem ezért nem találkoztam vele.Itt jön a baki,hogy ő rakta ki az egyik csajjal a cigis képeket.Konkrétan a sírás keringetett.Nagyon szomorú vagyok,mivel nem szeretném ha cigizne.Beszéltem is vele erről,most kíváncsi vagyok mi lesz. Csak neki szeretnék jót.(Egyébként ő ilyen rocker lány) Szóval mit kéne neki mondanom,hogy fejezze be ezt?

2017. szept. 21. 10:04
 1/4 Captain Logic ***** válasza:
35%
Dugd meg
2017. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele mit csinálni, szerintem hagyd, hogy ő keressen. Aztán ha akar, gyújtson rá tőled távolabb, mert nagyon ezzel úgyse tudsz mit kezdeni.
2017. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő kicsit úgy érezte hogy te mondod meg hogy mit csinàlhat még ha te puszta jóindulattal is tetted amit tettél.Sztem nem véletlenül leresett bagós bnőt mert ő nem szólja meg.Hagyd egy kicsit és ne zaklasd hagyd hogy ő hivjon.
2017. szept. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazából most is jóban vagyunk,minden nap találkozunk 2× suli előtt es után. Beszéltem vele erről és igazából valamilyen szinten már megértem.Mégsem szeretném ha baja lenne belőle.
2017. szept. 27. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!