Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kellene ebben a helyzetben...

Mit kellene ebben a helyzetben tennem?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom, akinek a leghálásabb vagyok a világon, mivel konkrétan kihúzott engem egy hónapokon tartó dologtól, amit a magánynak mondanak, mert régebben egy "barátom" becsapott, elárult, kitárta a titkaimat, pletykákat indított rólam, megalázott osztály előtt, de szerencsére az utolsó évem volt ott és sokaknál unszimpatikus lettem emiatt. És a srácnak van egy kapcsolata egy lánnyal, akinek van már kapcsolata és félek, ha lebukik, mert nagyrészben nem ő a hibás, hanem a lány, de az ilyen dolgoknál a harmadik fél kerülnek nagyobb bajban. Nagyon aggódom, félek hogy nagy baj lesz itt. Avatkozzak bele, hogy ne legyen semmi rizikó? Nem akarom, hogy bajba kerüljön, mivel a srác egy nagyon rendes és közvetlen még velem is, pedig egy nagyon fura ember vagyok, aki visszahúzodik a társadalomtól, de miatta kezdek végre boldog lenni, amilyen még sokan nem voltam, és nem akarom hogy egy szerelemi háromszög tönkretegye! 16/f

2017. szept. 23. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Elegge zavaros amit itt leirsz. Nem ertem egyaltalan hogy mi folyik es ki kicsoda. Te most szerelem-baratno vagy, vagy csak sima haver-baratno?

Es hogy a szerelmi haromszog tonkretegye a 16 evest?

Istenem de gyerekek vagytok ti meg!

2017. szept. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, egy jó barátomnak van egy barátnője, akinek van már egy sráca, és féltem a barátomat.
2017. szept. 23. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoval akkor a sracok nem tudnak egymasrol? Hat akkor dolog egyszeru, intezd el, hogy a fiuk egy randin osszefussanak.
2017. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dehogy árulom el a saját barátomat!
2017. szept. 23. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!