Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek kell ilyen lány?

Kinek kell ilyen lány?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és még soha nem voltam szerelmes. Eléggé különc és furcsa vagyok. Nincsenek barátaim. Nem iszok, és nem dohányzom. Rendszeresen járok templomba, és jól tanulok. Manapság ha valaki "jókislány" akkor már nem is kell senkinek, vagy mi?

2017. szept. 24. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:

A jóság unalmas, persze a dohányzás mellőzése semmit sem jelent ilyen szempontból.

A különcséged mit jelent? :)

2017. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok beilleszkedni, fura gondolataim vannak, ráadásul van egy betegségem is.
2017. szept. 24. 09:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Mik ezek a furcsa gondolatok és a betegség?
2017. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, de erre nem szeretnék válaszolni.
2017. szept. 24. 09:57
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem kellenél:) ha korban passzolnánk, és külsőleg is tetszenénk egymásnak, arról nem írsz?
2017. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed:)
2017. szept. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem a templomnál vesztenél el.
2017. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Találni fogsz hozzád valót. Türelem. Viszont a különcséged feltehetőleg önbizalomhiányból fakad.
2017. szept. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen kéne :)

Nekem sincsenek barátaim, nem bulizok, és hívő is vagyok. 17F. Ha gondolod írj :)

2017. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy gonosznak fog hangzani de semmi egyedit nem írtál le ráadásul nem akarod azt sem kifejteni hogy miért is vagy különc tehát semmit sem írtál ami tetszhetne bárkinek mer csak sablon meghozzá annyira, hogy rám is igaz leszámítva azt hogy fiú vagyok és nem járok templomba és erős hármas az átlagom tehát akkor én a rosszfiúk vagyok de ha legalább hosszan írtál volna akkor talán az stílusodra lehetett volna következtetni az írásmódodból. Persze ehhez az kell hogy ne gondold át azt hogy hogyan írd le csak írd ahogy jön (tekintve hogy 2 sornál többre nem futotta jól átgondoltad mit írj és végöl a gondolathalmazból maradt ez a 2 sor)ez saját vélemény megsértődni lehet szíved joga de nem értem mit vársz ha nem írsz magadról kb semmit tschüss
2017. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!