Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nem lehet fiu es lany...

Miert nem lehet fiu es lany kozott baratsag?

Figyelt kérdés

Eddig felig-meddig hittem benne h lehet, de egyszeruen a korulottem elo emberek tapasztalatait hallván ketelkedek benne. Szoval ne kezdjetek el itt bizonygatni h lehet legyszi, engem most nem ez a resze erdekel. Hanem az h ha nem lehet, akkor megis miert nem?! Nyilvan azert mert az egyik fel beleszeret elobb utobb a masikba... De miert kell ennek igy lennie? Marmint tudom h bonyolultat kerdezek meg sokszor helyzetfuggo es nem lehet minden ilyen baratsagot megbelyegezni nem is ez a celom :)


De miert nem birja ki az adott fiu/lany h csak baratkent kezelje es ne vegye figyelembe ugymonf h ellenkezo nemu? Remelem ertheto a kerdesem halas lennek nehany ertelmes valaszert :)



2017. szept. 17. 17:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Miert kezdenek el egy ido utan vonzodni egymashoz? Sot, legtobb esetben csak az egyik fel akar tobbet... Ez azert lehet mert tul sok idot toltenek egymassal?
2017. szept. 17. 17:23
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

exemnek volt lány barátja, nem vele csalt meg, azóta is barátok, már a csaj férjével is, lassan már 12 éve

sőt nekem is van olyan barátom, akinek eszébe sincs nőként nézni rám, nekem meg olyan, mintha az öcsém lenne, menyasszonya van

másik kollégámnak van vagy 20 olyan nőismerőse, barátja akikkel eljárkálnak ide-oda (nem, nem meleg, pasi barátai is vannak bőven, meg csaja is)


szóval cáfolnám az elképzelé

2017. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Koszi, de mondtam h nem ilyen peldakra vagyok kivancsi. Szep es jo de engem ez pont nem erdekel :D
2017. szept. 17. 17:30
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Ha megvan a vonzalom de határok vannak szabva (azaz csak barátság), az tabunak minősül és így izgalmassá válik. A legtöbb férfi nem is önzetlenül kezd bele egy ilyen barátságba, csak kivárásra utazik. Egy efféle "barátsággal" lehet a nő bizalmába férkőzni, megkedveltetni magad és ha van párja, belülről fúrni a kapcsolatukat és ott lenni az alkalmas pillanatokban.

Miért? Mert a férfi nőt keres és a nő férfit. Biológia. Ha nekem tetszik a nő, akkor célpont. Ha célpont, akkor nem elég a barátság és alkalmas pillanatban meg fogom próbálni megváltoztatni a kapcsolatunk természetét.

2017. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

"Szoval ne kezdjetek el itt bizonygatni h lehet legyszi, engem most nem ez a resze erdekel. Hanem az h ha nem lehet, akkor megis miert nem?!"


Miért teszel fel kérdéseket, ha nem vagy hajlandó meghallgatni a válaszokat?

2017. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kerdesem h lehet-e fiu lany baratsag! Ez nem egy eldontendo kerdes volt, de olvasd el jobban vagy inkabb lapozz tovabb es mashol oszd az eszt :)
2017. szept. 17. 17:40
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

"Miert nem lehet fiu es lany kozott baratsag?"


EZ a kérdésed. A válasz meg az, hogy DE, LEHET!

2017. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

Ne nemeket mondj. Kérdésed helyesen, "Miért nem lehet két ember közt barátság?".


Vamilyen mentális hiányosság- és vagy torzulás-komplexum miatt. Ha beszélek velük, kiderítem.

2017. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Annyi ertelmes ember van itt komolyan :Dd
2017. szept. 17. 18:55
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Zöld kéz, ha nem tetszik a kérdező modora!
2017. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!