Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú-lány barátság? Veled...

Fiú-lány barátság? Veled fiúként történt már olyan, hogy lány barátoddal kikezdtél, de nem akartad tönkre tenni a kapcsolatot? Ha valaki kikezd lány barátjával, az annak a jele, hogy nem értékeli a barátságot?

Figyelt kérdés

A barátom mondott olyanokat magáról, hogy ilyentéren nem tudja visszafogni magát. Én ezt úgy értelmezem, hogy szándékosan akarta tönkretenni a barátságot, abból kiindulva, hogy ha én vonzodnék egy barátomhoz, attól még visszafognám magam és nem jelentene problémát ez a barátságban. Elmondása szerint jelent valamit számára ez a barátság, de mondta hogy vannak ilyen problémái, ösztönei.

Tényleg vannak olyan fiúk, akiknek nehéz visszafogni magát abban, hogy ne vonzodjanak egy lányhoz, vagy csak nem értékelik azt a barátságot eléggé? Az is ide tartozik, hogy a fiúnak nagyon kevés barátja van, én voltam a kevés barátainak egyike, akiben a legjobban megbízott.



2017. szept. 19. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Volt olyan lány barátom, akivel össze is jöttem. Ez miért is jelentené azt, hogy nem értékelem a barátságot?

A legjobb kapcsolatom volt eddig. És azóta is tart a barátság, bár a szerelem már véget ért 5 éve.

2017. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem ideillik ez a téma:)) A barátommal nem ez a helyzet volt, nem jöttünk össze, nem is volt tervben ilyesmi.
2017. szept. 19. 12:18
 3/14 A kérdező kommentje:
De azért meg a zöldkéz:) Örülök, hogy sikerült tartani a barátságot. A barátom nem tudom össze akar-e jönni velem vagy mit akar, de mondott olyant, hogy néha fél a közelemben, mert nem tudja visszafogni magát és az ösztöneit:)) ez furcsán érint, ő furcsa
2017. szept. 19. 12:20
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nehéz "visszafogni magadat", ha valaki iránt érzel valamit, ő viszont nem viszonozza. Még akkor is, ha értékesnek tartod a barátságotokat. Tapasztalat.
2017. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem nincs barátság két nem közt max haverság. ha a csaj a barátom azt jelenti, hogy letett a barát zónába mert már próbálkoztam nála.
2017. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igaz, nem fiú vagyok, de van hasonló tapasztalatom :)

A barátod mennyire sikeres a csajok körében?

Én egy időben bekerültem egy olyan társaságba, ahol sok magányos pasi volt, az a fajta, akinek sose jön össze. Ők azok, akik egy idő után annyira megkeserednek, hogy mindegy ki az, csak mozogjon és kellő számú lyuk legyen rajta... :D

Persze, eleinte működött a fiú-lány barátság, legalábbis mind azt mondták, de a vége mindig az lett, hogy ki akartak kezdeni velem. Mind, kivétel nélkül "halálosan szerelmesek" lettek, holott FÉRJNÉL VAGYOK.

Volt olyan, akivel sikerült kettesben elmennünk a szokott időben iszogatni, mert a csapatból más nem ért rá. Amíg a mosdóban voltam, kifizette a számlát, nem engedte, hogy megnézzem, fizessem a részem, végül megállapodtunk, hogy következő alkalommal én hívom meg, mert a barátok ugye úgy szokták... nem lett következő alkalom. Megsértődött valami kis hülyeségen, majd még a fejemhez is vágta, hogy én mekkora ribizli vagyok hogy kihasználtam és még meg is hívattam magam. WTF? :D

Azóta a közelükbe sem megyek!

Az ilyen emberek általában képtelenek racionálisan gondolkodni, nem véletlenül vannak egyedül.

Nem ismerem a barátod, így nem állítom biztosra, de általában azért szoktak az ember lánya körül nyüzsögni, hátha egy idő után mégis beadod a derekad. Ha ő is ilyen magányos farkas, akkor 90%, hogy próbálgat. Azért célozgat, mert egyszerűen nem mer lépni.

2017. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#5 Lehet igazad van, de lehetnek kívételek, amint írtam a fiú olyan, hogy nagyon kevés barátja van és számára én vagyok épp azon kevesek egyike, akiben bízik, én alapból jól kijövök fiúkkal, ahhoz képest nőkkel kevésbé..
2017. szept. 19. 13:48
 8/14 anonim ***** válasza:
a véleményért azért nem járt a lepontozás....
2017. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#6 Elgondolkodtató dolgot írtál, bár nem épp ez a helyzet:D

A barátom inkább lelkileg sérült, volt sok kapcsolata, de többnyire komolytalanok. Ő elég negatívnak tűnik, panaszkodott, hogy átb#zták őt a nők és senki sem szereti. Nekem ezek mártír szövegnek tűnnek a részéről, szerintem ő nagyon vonzó és szép, biztosan mások is vonzódnak hozzá, de valamiért nem tud bizalmas párkapcsolatot kialakítani, azt még nem tudom, hogy miért.

Ő egyáltalán nem olyan, hogy "mindegy csak nő" legyen, sőt néha azt érzem, hogy épp azért van egyedül, mert válogatós, túl magasak az elvárásai. Volt már olyan is nem rég, hogy valaki akart tőle valamit, de visszautasította.

Ő is egyedül van, de nem azért mert nem jut neki nő:D Talán velem úgy volt, hogy látott bennem valamit, de még bennem sem biztos, hogy akarna párkapcsolatot

2017. szept. 19. 14:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha valójában külsőre is vonzónak tartod, meg emberileg is szimpatikus, akkor miért baj/miért lenne baj, ha többet is akarna? Nem nagyon értem. Talán mégse tartod annak, ezért zavar?
2017. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!