Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ilyen egy igazi...

Szerintetek ilyen egy igazi barát? Folyamatosan próbál engem eltaposni. Mindig a fejemhez vágja hogy az ő vidéki lakása 2x akkora mint az én BP-im, kisebb a farkam, rondább vagyok nála, mellesleg az utobbi 2 nem igaz.

Figyelt kérdés

Ezen felül folyamatosan olyan embereket dícsér akiket nemszeretek, akikhez neki köze sincs, akikkel nem is találkozott csak a facebook-ról látta, ráadásul én nekem az ellenságem. De dfícséri a külsejét állandoan pedig már 10x megkértem hogy ne beszéljen róla elöttem. De ő mindig előjön vele, és piszkál azzal hogy az a fószer SZERINTE jobban néz ki mint én... kicvsit kezd elegem lenni, olyan mintha leszívná az energiáimat. persze ő szép és jó és okos, mert jobb nálam honfoglalóban azért én buta vagyok. az nem baj hogy akkora sörhasa van hogy alig tudott kiszállni a kocsimból. MEg igaz hogy nem mutogatom neki a farkamat, mert én hetero vagyok és engem zavarna ha ő nézegetné, de azt láttam hogy alsógatyán keresztül neki csak a golyói látszanak nekem meg azért vagy 4x akkora a dudor ott elöl... de én nem fogok ezzel előjönni, de nekem piszok rosszúl esik ez amit csinál velem. kicsit érzelmesebb vagyok és kicsit infantilis fiú is, de állítólag jól nézek ki, nagyon sok tininek nagyon bejövök, pedig erős, alapjáraton sportos alkat vagyok, persze nem vagyok szerinte sehol sportos, mert neki az a sportos aki 184 cm és 60 kiló. az a férfias. én a 92 kilómmal és 178 cm-emmel és 18%-os testzsíroimmal nem vagyok sportos, sőt, férfiatlan vagyok.


( régen volt 14% is, de azon tartani nekem kínszenvedés, így inkább jókat eszem, na persze nem nyakra főre, és van vannak kondigépeim is)


2017. szept. 24. 15:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez a rosszindulatú dagadt Garfield csak az energiádat szívja. Irigy lehet rád. És mondd azt neki, hogy neked vérf@rkad van. Mereven akkora, mint egy kólásüveg.

Építsd le.

2017. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Alázd te is! Ha nem kopik le vagy nem vesz vissza, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot! Ne hagyd hogy tönkretegye a fiatalságod!
2017. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
kamuztam bizonyos dolgokról és felejtsétek el a kérdést. . .
2017. szept. 24. 21:54
 14/14 anonim ***** válasza:
grat
2017. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!