Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám finoman lekoptatni?

Hogyan tudnám finoman lekoptatni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj , aki nagyon haverkodna velem . Eleinte nekem is szimpi volt ő, sokat dumáltunk,röhögtünk, de elmondott magáról 1-2 dolgot, ami nagyon megijesztett. (Pl hogy ő simán kikezdene nős férfival, ha a férfi benne van , illetve hogy simán megcsalna bárkit, meg a szüleiről elég csúnyán beszél) . Ez nagyon nem az én világom... Hogyan tudnám finoman lekoptatni? Nem akarom ,hogy utáljon, de nem akarok vele nagyon jóba lenni... L
2017. szept. 25. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem akarsz vele jóban lenni, akkor nem tök mindegy, hogy utál e, vagy sem?

Több módon is le lehet koptatni. Határozottan: - Húzzá!

Kicsit kedvesebben: - Nézd, az a helyzet, hogy a te értékrended, jelentősen eltér az enyémtől, ezért a továbbiakban nem kívánok veled haverkodni, amit rendkívüli módon sajnálok, de meg kell, hogy értsd.

2017. szept. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Olyan nincs, hogy finom lekoptatás. Nyíltan, és őszintén mond meg neki, hogy nem akarsz vele haverkodni és kész.
2017. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kerülöm az ilyeneket .Mond meg neki nyiltan .
2017. szept. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!