Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen rendes velem?

Miért ilyen rendes velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel csak pár napja beszélünk. Nagyon jól kijövünk egymással. Annyi rossz dolog történt velem eddig, hogy sokkol a mérhetetlenül jó szíve. Nekem ez fura, hogy valaki -nem hogy ilyen rövid ismerettség után- ilyen kedves velem.

Szerintetek mindenkivel ilyen vagy többet lát a dologba? Őszintén az első opciónak sokkal jobban örülnék.;/



2017. szept. 25. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Csak úgy tesz mint ha rendes lenne, de lehet csak a bizalmadba férkőzik és megszivat.
2017. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem mindenkivel ilyen.
2017. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak akiknek ilyen kedves a személyisége. Lehet, hogy nincs sok barátja sz osztálytársai között, és ezért értékelni tudja más emberek barátságát. Ha beavattad az életedbe, és tudja rossz dolgok történtek veled, lehet segíteni szeretne téged.
2017. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen mostanában engem is mindig lesokkol, mivel mindennap irigy, gonosz emberekkel vagyok körülvéve. És ha valaki kedvesen jön oda hozzám már elkezdek gondolkodni, hogy vajon miért ilyen kedves, mit akarhat. :D De ne engedd már, hogy

a sok érzéketlen "ember" miattuk negatívan állj a többi emberhez. Lehet, hogy ezzel a lánnyal is sok rossz dolog történt és át tudja érezni, ha valakinek rossz. :) Élvezd ki, hogy találtál valakit, aki kedves. Ritka kincs. :))

2017. szept. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mással is kedves akkor sztem ilyen az alaptermészete.
2017. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!