Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak egyetemen,...

Hogyan barátkozzak egyetemen, ha kicsit félénkebb vagyok?

Figyelt kérdés

A szaktársaim voltak már találkozón, viszont és sajnos nem tudtam megoldani nagyon, hogy elmenjek.

Egyébként egy egész picit félénk vagyok, de ha feloldódom nagyon jól érzem magam és beszédes vagyok.

Hogyan barátkozzak velük? Attól félek, hogy ők már tök jól el lesznek, én meg kirekesztve leszek.


2017. szept. 10. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Dobj be egy felest. Utána öblítsd le kólával.
2017. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Kicsi pénisz a félénkséged oka. Megoldás a tudatváltás. Ismerjedj lovakkal. Ló vakkal.
2017. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem voltam a szakos beszélgetésen, csak a szakos tájékoztatón. Majd óraközi szünetekben próbálj barátkozni. Én már jártam másik egyetemre, hidd el, nem azon múlik, ki megy gólyatáborba, ki nem. Légy nyitott.
2017. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2017. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ketseg2017 ***** válasza:
100%

Az utolsóval egyetértek, én sem voltam munka miatt gólyatárborban, amit sajnos meg is bántam annó, de igy elvoltam.


Én is félénkebb tipus vagyok, meg kell mondjam hogy sajnos ezen túl kell kerekedj, mert... mert.

Én elvoltam tény, egy csajjal a szakról elég jól összebarátkoztam, együtt ültünk, foglalt nekem mindig helyet, segitett nagyon sokat, de hadnemondjam hogy óriási szerencsém volt.


Biztos vagyok benne hogy nálatok is leszenk klikkek (nálunk volt vagy 4, érted egy 24 fős csoportosban), próbálj meg egyhez hozzávágódni, akik a te jellemedhez, öltözékedhez, magatartásodhoz hasonlitanak.

Finoman, barátságos köszönéssel, mutatkozz be nekik, első beszélgetésnek kezdhetsz azzal, hogy milyen volt az első találkozás, miről maradtál le, mik hangzottak el. Utána kialakul a beszélgetés. Ha nem, akkor tovább kell kérdezgetni, hogy hol végeztek, milyen suliban, hova valósiak, családról, testvérek.

Ha a klikkbe való beilleszkedés nem játszik, keress olyan valakikt aki szintén egyedül van, csapódj hozzá és vele kezdd el a beszélgetést.


Egy jó tanács: a barátkozást minnél hamarabb kezdd el, mert utána már nehezebb lesz.


Én pl egy klikkbe se tudtam beilleszkedni, legalábbis a bulis klikbe egz dieig, de utána már nem voltunk olzan joban miután én már nem jártam bulizni.


Sok sikert, kitartást és sok sok önbizalmat!


Ölelés,

T

2017. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem maradtál le semmiről. szünetekben-órák előtt nyugodtan menj oda dumálni. jó kezdőtéma a suli, pl "sziasztok! ti is xyz órára jöttök?"

innen meg mehetnek a legfelszínesebbtől kezdve az egyre személyesebb témák. olyan kérdést érdemes feltenni, amire lehetetlen egy szóval válaszolni (nyitott végű kérdés)

2017. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!