Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak?

Hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nagyon nincs sok barátom. Talán 1-2. És a múltkor rámirt az egyik lány az osztályból aki nem csak egy sima lány de ő az osztály menő, nagyszájú csaja. Nagyon szeretnék vele barátkozni és azt mondta,hogy ő is szeretne velem barátkozni meg,hogy majd próbálkozak és ő is fog.:) Csak az a baj,hogy azért nincs sok barátom,mert nincs témán. Nem tudok velük barátkozni mert sose tudom miről beszélgessek. De nagyon jó lenne barátkozni és nagyon szeretném. Kérlek adjatok tanácsokat,hogy miről beszélgessek vele? Bocsi,hogy ilyen béna vagyok csak nem tudom mit csináljak. Segítsetek légyszi.

Előre is köszönöm!:)



2017. szept. 8. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha "nagyszájú",akkor majd úgyis feldob ő egy témát,te meg majd szépen válaszolgatsz rá.:)
2017. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
írj ha gondolod :)
2017. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!