Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jól tette, és...

Szerintetek jól tette, és igaza volt, hogy faképnél hagyott?

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgozunk, és mostanában egyre többet beszélgetünk, együtt kávézunk, elkísér a buszmegállóba, stb.. Viszont többször említette már óvatosan, hogy úgy érzi, hogy mindig csak ő keres engem, és jól esne neki, ha én is kezdeményeznék néha, mert így úgy érzi, hogy csak ő töri magát az egészért. Elgondolkodtam rajta, de ez nem azért van, mert engem nem érdekel, egyszerűen csak mindig megelőzött. Viszont pár napja nem jött le kávézni, nem üzent, hogy munka után találkozzunk, nem jött föl hozzám munka közben beszélgetni, stb. És hát én se mentem, mert mindig azt vártam, hogy majd ő jöjjön. És ma történt egy kis baleset egyik munkatársunkkal, többen összegyűltünk, megláttam, hogy ő is ott van, odamentem hozzá, és kérdeztem, hogy hallotta mi történt? Ő meg rám mordult, hogy ilyenkor bezzeg oda tudok menni hozzá? Ennek kell történnie, hogy beszéljünk? Aztán hátat fordított és elment.

Szerintetek igaza volt? Tényleg kereshettem volna néha én is? Jóvá tudom még tenni valahogy?


2016. febr. 17. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaza volt. Jóvá tudod tenni, menj é keresd meg holnap.
2016. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudott igaza lennie, mert nem volt velemeny kulonbseg.

Teljesen jogosan hagyott ott. Ha akarsz valamit, tegyel erte. Erre te mit tettel???, nem mentel mert, "vartad, o keressen, irjon". .. szanalmas...

mar 2 nap utan irtam volna neked, tobbe ne keress, mert nem vagyok rad kivancsi igy.

nevetseges.....

2016. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!