Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szakadt már meg valakivel úgy...

Szakadt már meg valakivel úgy kapcsolatod, hogy úgy érezted mintha meghalt volna, magadra hagyott és nem tudtál beletörődni?

Figyelt kérdés
Hogy érzed, mi miatt nem tudod elfelejteni?

2015. okt. 18. 22:29
 1/7 anonim válasza:
100%
Nálam fordítva volt. Én hagytam el őt, mert már nem bírtam a viszonzatlan szerelmet. Nem ő hagyott el, de mégse tudtam a hiányába beletörődni. Szerintem azért nem tudom elfelejteni, mert olyan érzelmeket hozott elő belőlem amit más még sohase.
2015. okt. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt. Mert még szeretem.
2015. okt. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen! Nem is olyan régen!Érzelmileg kötődök hozzá és meg is szoktam, hogy az életem részévé vált. Lány vagy?Hány éves? (privátban is írhatod!)
2015. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, de van egy jó barátom, akivel nagyon félek, hogy ez fog történni. Mármint nem az, hogy meghal, hanem, hogy megszakad vele a kapcsolatom és már nem láthatom őt olyan gyakran.

Sajnos megvan erre az esély, mert elképzelhető, hogy el fog költözni az ország túloldalára.

2015. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ugyan ez dettó.... Nekem sem olyan rég. Eddig mindegyik "korrekt" volt és ki mondta az elején mi van vagy csak kihasznált. Azokat viszonylag "könnyen" el is felejtettem. A legutóbbi beengedett az életébe, adta a lapot, elhúzta a mézes madzagot aztán befékezett, minden szavam kiforgatta, aztán egy ostoba ürüggyel pár szóval eltűnt. Annyira sem méltatót, hogy felvázolja mi történt. Negyedszerre voltam ugródeszka. Ha jól tudom visszament az exéhez. Azóta napról napra élek, nincs se istenem, se lelkem, se életem. Nem érdekel semmi, nem tudok többet megbízni egy lányban sem. Minden esetre bár nem történt semmi komolyabb, az az egy hét ami jó volt (érdekes addig nem tudod rólam a volt barátja meg a szülei) az volt életem legszebb hamis hitben elötlött egy hete. Itt nem a szexről van szó... egyáltalán nem, csak egy pillanatra el kezdtem hinni a tündér mesékben. Nem kapsz választ, nem is fogsz ez egy összeszart világ... (Y) sajnálom


23/F

2015. okt. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Kb 4 hónapja. Volt köztünk valami megmagyarázhatatlan, nagyon erős kötelék. Legalább is az én részemről. Nem nevezném szerelemnek, viszont még a legjobb barátnőmben sem biztam meg annyira, mint benne. Minden nap beszéltünk és annyira jó volt, csak azért éltem túl a sok szar hétköznapot, mert tudtam, ha hazamegyek, végre beszélhetünk. Aztán egyik nap arra mentem haza, hogy már nem volt ott. Azóta is csak arra várok valamiért, hogy egyszer visszajön és azt mondja, hogy soha többé nem hagy itt.
2015. okt. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lassan már 3 éve. Én szerelmes voltam belé, ő meg csak barátként szeretett. Aztán mikor "eldurvultak" a dolgok köztünk, olyanokat tett velem, hogy megutáljam őt. De nyíltan elmondta, hogy ezt azért teszi, hogy ne szeressem őt. Azóta is tudom, hogy nála jobb barátom sosem lesz.

Ezalatt a 3 év alatt talán összesen 2 órát ha beszéltünk - de így is fáj rágondolnom.

2015. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!