Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindenki azt hiszi, hogy...

Mindenki azt hiszi, hogy járok a legjobb barátommal, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mindketten nagyon ölelgetős típusok vagyunk, ezért gyakran mondják ránk,hogy aranyosak vagyunk együtt. Hiába magyarázzuk el a helyzetet általában mindent tudó tekinteteket és "ja ja persze perszéket" kapunk. Volt aki azt is megjegyezte, ha titokban akarunk tartani egy kapcsolatot lejjebb kéne vegyünk a PDA-ból. Kezd kellemetlen lenni az egész, nem közeledhetek más fiúk felé, mert azok azt hiszik pasim van. Ugyanez megy a barátomnál. Sosem szakítanám meg vele a kapcsolatot egy ilyen ostobaság miatt, de szeretnék változtatni rajta.

2017. szept. 30. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Az emberek előtt nem ölelkeztek, nem vagytok ilyen nyitottak egymással szemben, hanem tartjátok a távolságot, nem érintkeztek.

Ennyivel kb. megvan oldva a gond, ha látják hogy ügyeltek arra hogy ne kerüljetek közel egymáshoz.

2017. szept. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Ebben a kapcsolatban valaki atveri a masikat.


Szegeny naiv kislanyok, mikor tanuljatok meg vegre, hogy nincs ilyen hogy 'legjobb baratom' meg 'olelgetos tipusok vagyunk' - a fiuk mindig tobbet akarnak egy ilyen kapcsolattol, akkor is ha ezt nem mondjak ki. Tartok tole hogy ha rajtad mulna, egy vegigszexelt ejszaka utan is 'legjobb barat'-nak nevezned - kar, hogy o nem igy gondolja.


Nem, lanyok valaszara nem szamitok (inkabb 0%-ra pontozasra)...

2017. szept. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Tudod..Én is azt hinném,hogy jártok,vagy barátság extrákkal megy nálatok. Én a páromon kívül soha nem ölelgettem más pasit,hiába voltak fiú "haverjaim" Találkozásnál, elköszönésnél oké,de csak úgy nem. Én is hittem olyan 14-16 éves korom között abban,hogy van barátság fiú és lány között,de valamelyikünk mindig elkezdett többet érezni. (Egyébként meleg fiú barátom tényleg van, na,ők nem kezdenek el máshogy érezni! :D )

Biztos vagy benne,hogy a srác nem érez többet? Talán beszélned kellene erről vele,illetve próbáld meg korlátozni az ölelések számát, bár..az én páromat megenné a féltékenység,ha a legjobb fiúbarátom ölelgetném,mert olyan típus vagyok.. másoktól valószínűleg a ri-anc jelzőt kapnám erre. Nem látnak bele,szóval nem jogosan,de kívülálló szemmel tényleg jogosnak tűnhet

2017. okt. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

szerintem inkább jöjjetek össze, az sokkal jobb megoldás a helyzetre. úgyis olyan jól megértitek egymást, már mindenki elkönyvelte, hogy együtt vagytok, miért ne lehetnétek tényleg együtt? szerintem nincs jobb egy olyan kapcsolatnál, ami egy komoly, erős és tartós barátságra épül.


persze, ha tényleg nem éreztek egymás iránt többet barátságnál, akkor ezt sem kell erőltetni. én hiszek a fiúk és lányok közti barátságban. nekem elég sok lány barátom van és a többségükkel nem akartam soha többet barátságnál. szóval én elhiszem, hogy létezik ilyen. néhányukal máshogy alakult és volt, akivel össze is jöttünk és nagyon jó is volt a kapcsolat. ott pl. a környezetünk előbb tudta, hogy ez lesz, mint mi magunk. többször is megbeszéltük, hogy nem akarunk semmit, aztán mégis összejöttünk és nem bántuk meg. olyan is volt, akivel nem működött és sokáig tartott, míg a barátság vissza tudott rázódni a normál kerékvágásba, de ez is sikerült. szóval érdemes lehet tisztáznotok a helyzetet.


mások véleményét úgysem tudjátok befolyásolni. úgyis azt gondolnak, amit akarnak. ha elkezdtek a látszatra ügyelni és visszavenni a közelségből, akkor úgyis csak azt fogják gondolni, hogy direkt csináljátok, hogy eltitkoljátok. talán pont ezt fogják biztos jelének tekinteni, hogy összejöttetek. szerintem maradjatok őszinték és önmagatok...

2017. okt. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne húgyagyúakkal ismerkedjetek, beszélgessetek, haverkodjatok, stb..

Felejtsd el e egészet. Akár ignorálhatjátok is kreténeket. "Ezerszer válaszoltunk/elmondtuk, többször nem fogjuk."

2017. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Adam 100ból 99szer nagyon jó választ ad, 1szer borzalmasat.

Íme egy példa borzalmasra, nehezen találni ilyet tőle.

2017. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6# + Adam 333 - 1#
2017. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Akkor talán nem kellene ölelgetnetek egymást meg ilyenek. Nem értenék félre a helyzetet
2017. okt. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olyan nagy divat manapság mindenkit megölelni. Suliban is végigmegyünk a folyosón osztálytársam(lány) kb 3-4 fiút megölel azalatt. De közben pasija van. Gondolom tud róla.

Nálam az ölelés elég intim dolog, a családtagjaimat, vagy a nagyon közeli barátaimat ölelem meg, de közülük is csak lányokat, meg gondolom ha lesz pasim majd őt.

Szóval szerintem ne öleld meg, vagy ne olyan gyakran, vagy legalább ne mások előtt. :D

2017. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel azt a látszatot keltitek ne csodálkozz.


Pl: legjobb barátnőmmel utaztunk egy buszon és nem volt két ülő hely, mivel tömve volt a busz így én leültem az ülésre bnőm meg az ölembe Átkarolt pluszba. Súgott vmit. Mindenki nézett minket 100%,hogy azt hitték leszbik vagyunk.

Közben nem vagyunk azok.


És bele gondolva én is ha látnék két lányt egymás ölébe,én is azt feltételezném,hogy leszbik.


Mit tegyél,hogy ne hidjék azt,hogy jártok?


Ne ölelgesd a suliba,ennyi.


Mondjuk én is ölelgetős vagyok legjobb barátnőm is,mégsem öleljük egymást állandóan.

2017. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!